دونالد ترامپ جو بایدن: پیشگویی روانی از سال 2021 ، از جمله دونالد ترامپ و ایران اسرائیل

ژانویه 7, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • پیامبر انگلیس می گوید که 2021 چالش برانگیز خواهد بود
  • آنها می گویند قدرت دونالد ترامپ بیش از بایدن خواهد بود
  • به غیر از انگلیس ، کشورهای دیگر نیز از اتحادیه اروپا خارج می شوند ، اقتصاد سقوط می کند
  • اسرائیل با پایگاه های هسته ای به ایران حمله خواهد کرد

لندن
همانطور که سال 2020 غم انگیز بوده است ، آیا مردم می خواهند بدانند که آیا در سال جدید درد تسکین می یابد؟ انتظار می رود که جهان از شر اپیدمی مانند ویروس کرونا خلاص شود و امسال باید به طور مسالمت آمیز محدود شود. با این حال ، کریگ همیلتون-پارکر ، پیامبر مشهور انگلیسی ادعا می کند که در سال 2021 جنگی در خاورمیانه روی خواهد داد ، پایان اتحادیه اروپا و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قدرت بی سابقه ای خواهد داشت. پارکر از دوران مدرن نوستراداموس نیز نامیده می شود.

من این پیش بینی ها را کردم
پارکر می گوید که او در سال 2017 اپیدمی تاج را پیش بینی کرده و گفته است که آنفولانزای جهانی در آینده در سراسر جهان گسترش خواهد یافت. وی همچنین پیروزی ترامپ در سال 2016 و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را پیش بینی کرده است. اگرچه چنین پیش بینی هایی همیشه درست هستند ، اما ضروری نیست ، اما بسیاری از موارد به حقیقت پیوسته اند. پارکر می گوید کشورهایی غیر از انگلیس نیز از اتحادیه اروپا خارج می شوند. اقتصاد آمریكا و اروپا رو به زوال است.


جنگ بین ایران و اسرائیل؟
پارکر همچنین ادعا می کند که در سال 2021 خطرناکترین وضعیت بین ایران و اسرائیل ممکن است بوجود آید. ایالات متحده تحریم ها را برای ارتقا diplom دیپلماسی کاهش می دهد ، اما با ایران مخالفت خواهد کرد. آنها همچنین می گویند که اسرائیل با حمایت عربستان سعودی به پایگاه های هسته ای ایران حمله خواهد کرد.


آیا شما ساختگی و قوی خواهید بود؟

نه تنها این ، پارکر همچنین می گوید که ترامپ تسلیم نخواهد شد ، حتی اگر بایدن رئیس جمهور آمریکا شود. وی ادعا می کند که ترامپ شواهد کلاهبرداری را در دادگاه ارائه خواهد کرد ، اما کافی نیست و این جنگ در طول سال ادامه خواهد داشت. تلویزیون ترامپ منتشر می شود و به زودی مشخص خواهد شد. برای نمایش برنامه های تلویزیونی ترامپ با Fox TV معامله ای منعقد خواهد شد. پارکر می گوید ترامپ با قدرت رسانه ای علاقه به دین را افزایش می دهد و قدرتمندتر از بایدن خواهد بود.

ترور دانشمند هسته ای در ایران: ایران عصبانی از ترور دانشمند هسته ای ، قول انتقام از اسرائیل را می دهد

[ad_2]