دونالد ترامپ جو بایدن: رفتار دونالد ترامپ “ناپایدار” است ، اگر صحبت کنیم هوش از بین می رود: جو بایدن – دونالد ترامپ به دلیل نگرش ناپایدار نیازی به دادن اطلاعات به ترامپ ندارد

فوریه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا گفته است كه به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، نباید به دلیل “رفتار ناپایدار” اطلاعات محرمانه داده شود. سابقه ارائه چنین اطلاعاتی به عنوان مجوز از رئیس جمهوری که دوره خود را در آمریکا به پایان رسانده است ، وجود دارد. روسای جمهور ایالات متحده غالباً حتی پس از پایان دوره ریاست جمهوری خود اطلاعات و اطلاعات محرمانه دریافت می کنند.

“زبان می تواند بلغزد”
بایدن در مصاحبه با CBS News گفت: “من نمی خواهم حدس بزنم.” فقط احساس می کنم نیازی به هوش دادن به آنها ندارم. اهمیت دادن هوش به آنها چیست؟ چه تاثیری می تواند داشته باشد؟ در عوض ، واقعیت این است که زبان او در هر زمان می تواند بلغزد و می تواند هر چیزی را بگوید.

“رفتار ناپایدار”
این مصاحبه روز یکشنبه پخش می شود. قسمتهایی از آن جمعه پخش شد. بایدن گفت: به دلیل رفتار ناپایدار ترامپ نباید چنین اطلاعاتی داده شود. در اوایل هفته جاری ، جین ساکی سخنگوی کاخ سفید گفت که بررسی اطلاعات ترامپ در حال انجام است. برخی از نمایندگان مجلس دموکرات و حتی مقامات دولت وقت ترامپ سوالاتی را در مورد اطلاع رسانی به وی مطرح کرده اند.

[ad_2]