دونالد ترامپ توییتر: حساب دونالد ترامپ به حالت تعلیق توییتر: حساب دونالد ترامپ توییتر بسته شد

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • حساب توئیتر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بسته شد
  • ترامپ با قلم رسمی رئیس جمهور توییت کرد
  • با توجه به احتمال معرفی سیستم عامل جدید ، در توییتر باران می بارد
  • به دموکرات های چپ حمله کنید ، سپس همه توییت ها را حذف کنید

واشنگتن
حساب شخصی توئیتر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای همیشه بسته شده است. وی سپس از توییتر از دسته رسمی رئیس جمهور این کشور توئیت کرد و به شدت به سایت میکروبلاگینگ حمله کرد. وی این شرکت را به تلاش برای لغو آزادی بیان همراه با دموکرات ها و اردوگاه چپ متهم کرد. ترامپ همچنین گفت که قصد دارد به زودی سکوی جدید خود را آماده کند. با این حال ، همه این توییت ها در عرض چند دقیقه حذف شدند.

حساب توییتر بسته شد
توییتر به دنبال خشونت چهارشنبه گذشته در مقابل پارلمان این کشور ، حساب ترامپ را برای همیشه بسته بود. این شرکت روشن کرد که حساب ترامپ به دلیل احتمال خشونت بیشتر بسته شده است. ترامپ سپس در حساب رسمی توئیتر رئیس جمهور این کشور نوشت و به توئیتر حمله کرد.

وی نوشت: “مدت ها بود که می گفتم توییتر آزادی بیان را ممنوع می کند و امروز آنها به همراه دموکرات ها و هاردکور حساب من را ترک کردند تا من را ساکت کنند.” حساب های فیس بوک و اینستاگرام آنها به مدت دو هفته یا به طور نامحدود ممنوع شده است.

“افکار ساخت پلت فرم شما”
ترامپ در ادامه گفت که توییتر یک شرکت خصوصی خواهد بود ، اما بدون بخشش 230 از طرف دولت مدت زیادی ادامه نخواهد یافت. ترامپ می گوید که او قبلاً می دانست که این اتفاق خواهد افتاد و او از قبل با سایت های دیگر صحبت می کرد و به زودی اعلامیه بزرگی اعلام خواهد شد. امکانات ساخت سکوی شخصی خود در آینده نزدیک دیده می شود.


4 نفر در خشونت جان خود را از دست دادند
بگذارید به شما بگویم که روز چهارشنبه ، هزاران طرفدار ترامپ به پایتخت پارلمان این کشور حمله کردند. در طی این خشونت ها چهار نفر کشته شدند. این حادثه در سراسر جهان محکوم شد و رهبران جهان ابراز ناراحتی کردند. ترامپ بعداً قبل از فراخواندن شورشیانی که به پایتخت آمریکا (پارلمان) حمله کردند تا “به خانه خود برگردند” “من تو را دوست دارم” تماس گرفت. نه تنها این ، او همچنین ادعاهای دروغ خود را در مورد تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تکرار کرده بود.

آشفتگی در ساختمان پایتخت: ترامپ خشونت را محکوم می کند ، شکست را می پذیرد

پرونده عکس

پرونده عکس

[ad_2]