دولت طالبان در افغانستان: حامد کرزی با فرمانده طالبان دیدار کرد

آگوست 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

کابل
با تصرف افغانستان ، طالبان مشغول تشکیل دولت رسمی هستند. عمارالله صالح معاون رئیس جمهور خود را رئیس جمهور کشور اعلام کرد ، در حالی که انس طالبان فرمانده طالبان و رهبر ارشد حکانی با حامد کرزی رئیس جمهور پیشین ملاقات کرد. اعتقاد بر این است که تلاش هایی برای تشکیل دولت ائتلافی در حال انجام است.

فرمانده با کرزی ملاقات کرد
سخنگوی طالبان این اطلاعات را در اختیار رسانه ها قرار داد. با این حال ، این مقام جزئیات زیادی در مورد این جلسه به اشتراک نگذاشته و محل برگزاری این جلسه را مشخص نکرده است. به گفته این مقام ، عبدالله عبدالله ، صلح بان اصلی دولت سابق ، کرزی را همراهی می کرد.

شبکه حکانی بخشی از طالبان است که روز یکشنبه کابل را تصرف کرد. این شبکه بر اساس مرز با پاکستان است. این شبکه در سالهای اخیر متهم به انجام حملات مرگبار در داخل افغانستان شده است.


صالح اعلام کرد
پیش از این ، صالح ، معاون رئیس جمهور ، مانند اتحاد شمالی ، از شهروندان افغان خواسته بود تا در برابر طالبان بایستند. امرالله صالح در توییتی نوشت که بر اساس قانون اساسی افغانستان ، معاون رئیس جمهور در غیاب ، فرار ، استعفای یا فوت رئیس جمهور ، سرپرست فعلی می شود. من در حال حاضر در کشور خود هستم و یک رئیس جمهور قانونی دلسوز دارم. من از همه رهبران برای حمایت و اجماع آنها درخواست می کنم.


افرادی که آمادگی عبادت ندارند

حتی در حالی که طالبان برای تشکیل دولت آماده می شوند ، برخی از غیرنظامیان تمایلی به تعظیم آن ندارند. طالبان پس از به دست گرفتن قدرت ، پرچم خود را به جای پرچم افغانستان به اهتزاز در آوردند و افغانها همواره با این تغییر مخالفت کرده اند. طالبان نیز نمی توانند این را تحمل کنند و گزارش هایی از خشونت علیه معترضان در بسیاری از نقاط گزارش شده است.

کودکان و زنان در افغانستان چگونه هستند ، تظاهرات علیه طالبان در واراناسی

دیدار حامد کرزی با طالبان

دیدار حامد کرزی با طالبان

[ad_2]