دولت بایدن پس از خشونت در كپیتول آمریكا ، در حال آماده سازی عمده علیه شورش داخلی است – دولت بایدن از بازبینی بین بخشی شورش داخلی خبر داد

ژانویه 23, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
از زمان حمله 6 ژانویه به پایتخت تپه ترامپ به پارلمان امنیت در ایالات متحده افزایش یافته است. جو بایدن ، رئیس جمهور جدید ، که در جریان مراسم تحلیف به مقام خود رسید ، مقدمات آغاز کارزار علیه افراط گرایی داخلی را آغاز کرده است. دولت بایدن از بازنگری بین بخشی ستیزه جویی رالی پس از خشونت ها در واشنگتن پایتخت خبر داده است.

خشونت خانگی تهدیدی برای آمریکا است
سخنگوی کاخ سفید ، جین پکی روز جمعه گفت که حمله 6 ژانویه به پایتخت و مرگ و ویرانی در آن دوره ، آنچه ما مدتهاست می شناسیم را نشان می دهد. ظهور افراط گرایی خشن داخلی تهدیدی جدی و رو به رشد برای امنیت ملی است. وی گفت که دولت بایدن با منابع و عزم لازم با این تهدید روبرو خواهد شد.

دولت بایدن با چندین آژانس همکاری نزدیک دارد
پاکی گفت ما متعهد به تدوین سیاست ها و استراتژی های مبتنی بر احترام به آزادی مندرج در قانون اساسی از نظر حقایق ، انصاف و تجزیه و تحلیل دقیق ، و همچنین آزادی بیان و فعالیت سیاسی هستیم. به همین دلیل ، همراه با چندین آژانس ، در حال کار بر روی یک برنامه عملیاتی جامع هستیم.

رئیس جمهور جدید ایالات متحده 3 حوزه را تحت فشار قرار داده است
وی گفت که کارهای اولیه در مورد افراط گرایی خشن داخلی (DVE) به طور کلی به سه حوزه تقسیم شده است. نخست ، رئیس جمهور جو بایدن خواستار بررسی جامع ارزیابی تهدیدهای مدیر امنیت ملی (DNI) از افراط گرایی خشونت خانگی شد. علاوه بر این ، از اداره تحقیقات فدرال (FBI) و وزارت امنیت داخلی (DHS) خواسته شده است که کار خود را هماهنگ کنند. این ارزیابی براساس تجزیه و تحلیل کلیه سازمان های غیردولتی دولتی و مربوطه انجام خواهد شد.

آمریکا شورای امنیت ملی را ایجاد خواهد کرد
وی گفت نکته مهم در اینجا این است که ما یک تحلیل مبتنی بر واقعیت می خواهیم که براساس آن سیاست تدوین شود. بنابراین ، این در واقع اولین گام در روند کار است و ما برای ارائه این تجزیه و تحلیل به کارمندان حقوقی و اطلاعاتی مناسب خود اعتماد خواهیم کرد. گام دوم ایجاد یک شورای امنیت ملی با توانایی مقابله با افراط گرایی خشونت خانگی است. ساکی گفت که گام سوم افزایش هماهنگی بین ادارات مهم دولت فدرال برای مبارزه با افراط گرایی خشن داخلی است.

در شورش های کاپیتول هیل پنج نفر جان خود را از دست دادند
قیام کاپیتول هیل منجر به تعلیق موقت شمارش آرا شد ، پنج نفر جان خود را از دست دادند و دومین طرح استیضاح علیه ترامپ مطرح شد. آژانس های امنیتی در حال آماده سازی خود برای 6 ژانویه هستند.

[ad_2]