دولت انگلیس دستور تعطیلی مدارس در لندن را صادر کرد: دولت دستور داد مدارس در لندن تعطیل شوند

ژانویه 2, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
دولت انگلیس دستور داده است که همه مدارس ابتدایی لندن تعطیل شود و روز دوشنبه هیچ جلسه جدیدی برگزار نشود ، در میان افزایش سطح عفونت Kovid-19 در سراسر انگلیس. پس از یک بررسی فوری ، وزارت آموزش و پرورش (DFE) تصمیم گرفت که “چارچوب وضعیت آموزش” فقط در کل پایتخت و نه در برخی از شهرک ها اعمال شود. این تصمیم به مخالفت در انگلیس و تقاضای فزاینده اتحادیه های معلمان از همه مدارس پایان داد.

فشارها بر سرویس بهداشت ملی (NHS) در حال افزایش است و تعداد زیادی از بیماران کوید در بیمارستان ها بستری می شوند. وزیر آموزش انگلیس گاوین ویلیامسون گفت: “میزان آلودگی در سراسر کشور و به ویژه در لندن در حال افزایش است ، ما باید برای محافظت از کشورمان و NHS این مرحله را انجام دهیم. ما در اسرع وقت کلاسها را بازبینی و افتتاح خواهیم کرد. “

مراحل کنترل عفونت
به گفته مقامات ، داده ها نشان می دهد که با خراب شدن اوضاع در لندن ، نوع جدید عفونت کوید -19 در سراسر کشور در حال افزایش است. دولت گفت که بیشتر موارد گزارش شده در لندن ، جنوب شرقی و شرق انگلیس از نوع جدید ویروس تاج است. میزان عفونت در مناطقی که انواع جدیدی از عفونتهای ویروسی در حال گسترش است و اقدامات سختگیرانه برای کنترل ویروس لازم است ، سریعتر از حد انتظار افزایش یافته است.

تعداد بیماران به سرعت در حال افزایش است
وزیر بهداشت انگلیس مت هانکوک گفت: طی هفته گذشته شاهد افزایش شدید موارد عفونت و بستری شدن در بیمارستان در لندن بوده و بیمارستان ها تحت فشار فزاینده ای قرار دارند. ما باید تعادل بین آموزش و انتقال و فشار بر NHS ایجاد کنیم. “حدود 53،285 مورد جدید Kovid-19 در انگلیس در روز جمعه گزارش شد و 613 نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست دادند. تعداد مرگ و میر در این کشور به بیش از 74000 نفر رسیده است. رئیس سرویس بهداشت ملی (NHS) هشدار داد که وضعیت بدتر خواهد شد طی چند هفته آینده فشار بر بخش بهداشت افزایش می یابد.

[ad_2]