دهکده چینی در هند: دهکده چینی در Arunachal Pradesh Subanthirias فوقانی نمایش تصاویر ماهواره ای – چین 4.5 کیلومتر در Arunachal Pradesh مستقر می شود ، Subramani Swami س questionsالاتی را ایجاد می کند

ژانویه 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • پس از بوتان ، چین قبلاً روستایی را در مرزهای آروناچال پرادش ، هند ایجاد کرده است.
  • 101 خانه نیز در این دهکده ساخته شده است و در مرزهای هند در آروناچال پرادش قرار دارد.
  • این روستا در داخل روستای تساری چو واقع شده است که در منطقه گورنا سوبانسیری واقع شده است.

پکن
پس از بوتان ، چین قبلاً روستایی را در مرزهای آروناچال پرادش ، هند ایجاد کرده است. حدود 101 خانه نیز در این روستا ساخته شده است. این روستا در حدود 4.5 کیلومتری مرز واقعی هند در آروناچال پرادش واقع شده است. این روستا در روستای تساری چو واقع شده است. این روستا در سوبان سیری بالا ، منطقه آروناچال پرادش واقع شده است. این دهکده چینی به تهدیدی بزرگ برای امنیت هند تبدیل شده است. از سوی دیگر ، سوبورامانیانی سوامی ، نماینده BJP ، در مورد مسئله اشغال خاک هند توسط چین گفت که با وزیر دفاع راجنات سینگ صحبت خواهد کرد.

براساس اخبار NDTV ، منطقه سوبانسیری علیا از مدت ها قبل مرکز اختلافات بین هند و چین بوده است و بر سر آن درگیری مسلحانه وجود داشته است. این گزارش تصاویر ماهواره ای بدون متخصص را نشان می دهد و دهکده چین را تأیید می کند. چین این روستا را در زمانی ساخت که ارتش هند و چین در لاداخ در بخش غربی رودررو بودند.

نماینده BJP از آروناچال پرادش به لوک سبا هشدار داد

آخرین تصویر ماهواره ای مربوط به اول نوامبر سال 2020 است که دهکده را نشان می دهد. این روستا از یک سال قبل در عکس دیده نشده است. اعتقاد بر این است که چین یک سال پیش این روستا را آباد کرده است. در اوایل ماه اکتبر ، سخنگوی وزارت خارجه چین گفته بود که مدتی است طرف هندی در حال توسعه زیرساخت های خود در مرز و استقرار ارتش است که این موضوع اصلی اختلاف است.


با این حال ، عکس ها نشان می دهد که دهکده چین هیچ جاده و زیرساختی در هند ندارد. در اوایل نوامبر سال 2020 ، پرادیر تاپیر گاوو ، نماینده آروناچال پرادش ، به لوک سبها هشدار داد که نفوذ چین به کشورش در حال افزایش است. وی به طور خاص از منطقه Subansiri علیا نام برد. اکنون گاو به NDTV گفت که چین هنوز در مرحله تأسیس است. اگر به مسیر رودخانه نگاه کنید ، چین در 60 تا 70 کیلومتری مرز در منطقه سوبان سیری وارد شده است.

سوبارامانی سوامی با وزیر دفاع راجنات سینگ گفتگو خواهد کرد
در همین حال ، سوبورامانیانی سوامی ، نماینده BJP ، در مورد مسئله اشغال خاک هند توسط چین گفت که با وزیر دفاع راجنات سینگ صحبت خواهد کرد. سوامی در توییتر خود نوشت: “تصور اینکه چین سرزمین هند در لاداخ و آروناچال پرادش را فتح کرده است اشتباه بزرگی خواهد بود.” این را نمایندگان BJP که توسط مردم دو کشور انتخاب شده اند ، تأیید کردند. وقتی فرصت پیش بیاید ، من با راجنات سینگ صحبت خواهم کرد. وزارت امور خارجه فقط خواهد گفت که ما در حال مذاکره برای کاهش تنش ها هستیم. این یعنی چی؟’

دهکده چینی

چین دهکده ای را در آروناچال پرادش مستقر می کند (عکس NDTV)

[ad_2]