دستکش Bernie Sanders: ژاکت و دستکش زمستانی Bernie Sanders Viral Meme: ژاکت و دستکش زمستانی Bernie Sanders Viral Meme

ژانویه 23, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
افراد مشهوری که به مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا رسیدند در یک اتاق رختکن بودند. اگر کسی کت مشکی رسمی را انتخاب کرده باشد ، طراح بیانیه ای از سبک لباس را ارائه می دهد. با این حال ، پس از مراسم ، یکی از مورد بحث ترین ها سناتور ایالات متحده و نامزد سابق ریاست جمهوری برنی سندرز است. نکته ویژه این است که عکس های برنی ویروسی شد زیرا او راحتی را به مد ترجیح می داد.

چرا این لباس ها را بپوشید؟
برنی با کاپشن و دستکش مشهور زمستانی خود به این مراسم رسید. خیلی محکم روی صندلی اش نشسته بود. سپس برخی از افراد آن را شیرین و برخی دیگر آن را احساس کردند. هنگامی که در برنامه Late Night با ست میرز از سندرز در این باره سال شد ، او پاسخ ساده ای داد: “من فقط آنجا نشسته بودم و سعی می کردم گرم بشوم و سعی می کردم به آنچه اتفاق می افتد توجه کنم.” او گفت که او نیز تقلیدهایی را که بر روی او ساخته شده دیده اند.

لباس چه ویژگی خاصی دارد؟
حذف های وی نیز ویژه است زیرا توسط جین الیس ، معلم در ورمونت ایجاد شده است. سندرز گفت: “خوبی این است که میتون توسط زنی ساکن اسکس ایجاد شده است که یک معلم مدرسه و یک فرد بسیار خوب است. او از واکنش ناشی از حذف وی بسیار هیجان زده است. تقاضا برای حذف آنها نیز افزایش یافته است.

حذف حتی بیشتر خاص است
جین گفت که این دستکش های پشمی را از ژاکت های قدیمی درست کرده و از بطری های پلاستیکی قابل بازیافت کک می زند که باعث گرم نگه داشتن آنها می شود. پیش از این ، سندرز به CBS گفته بود كه تأثیر زمستان در ورمونت قابل درک است. مردم زیاد نگران مد نیستند ، روی گرم ماندن تمرکز می کنند.

[ad_2]