“دزد توالت” که در ژاپن گرفتار شده بود ، برای هدایت ساختمانهای در دست ساخت استفاده می شد – یک سارق توالت توالت که در ژاپن توسط پلیس دستگیر شد

ژانویه 14, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

توکیو
پلیس در ژاپن یک سارق بی رحم را که دستمال توالت خانه ها را می دزد دستگیر کرد. این سارق ملافه های توالت را از ساختمان های در دست ساخت به سرقت برده و در یک مغازه دست دوم قرار داده است. پلیس می گوید پس از دستگیری سارق ، منطقه ملافه های توالت که در چند ماه گذشته در منطقه ناپدید شده اند ، حل و فصل شده است. پلیس روسی تاکادا 26 ساله را از شهر فیناباشی در استان چیبا دستگیر کرد.

صاحب فروشگاه در کانون توجهات دستگیر شد
پس از فروش توالت فرنگی جدید به یک فروشگاه دست دوم ، پلیس شرور را هنگام استراحت در خانه دستگیر کرد. روسی تاکادا برای یک شرکت ساختمانی در فیناباشی ، استان چیبا ، ژاپن کار می کرد. پلیس گفت تاكادا به دلیل رتبه خود زمان خروج كارگران از محل ساخت و ساز را می دانسته است. او وقتی که هیچ کس در آن مکان ها نبود از این حوادث استفاده می کرد.

برای هدایت ساختمانهای در حال ساخت استفاده می شود
اولین مورد سرقت توالت در شهر فیناباشی در اکتبر سال 2020 کشف شد. از آن زمان ، بسیاری از حوادث مشابه در سراسر منطقه شنیده شده است. در این منطقه از ورق توالت برای نشستن در ساختمانی در حال ساخت استفاده می شد. این سارق قبل از ترمیم آن را از ریشه درآورده و به سرقت برده است. در صورت عدم وجود شواهد ، پلیس نتوانست این مجرم را دستگیر کند.

توالت از ماه اکتبر از 18 صندلی به سرقت رفته است
به گزارش سورا نیوز 24 ، سارق دستگیر شده در سه ماه گذشته دست کم 18 حادثه مرتکب شده است. بیشتر آنها ملافه توالت بود. با این حال ، به دلیل فروش قبلاً ، پلیس نمی تواند از شر سارق بهبود یابد. گفته می شود پلیس به دستور صاحب مغازه دست دوم سارق را دستگیر کرد.

[ad_2]