درگیری هند چین در سیکیم: چین از درگیری در سیکیم امتناع می ورزد ، رسانه های هندی اقدام به وحشیانه می کنند – چین از درگیری در سیکیم خودداری می کند ، رسانه های هند بازدید می کنند

ژانویه 26, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین درگیری بین نیروها در سیکیم را انکار می کند
  • هدف گیدابخی رسانه های هند بود
  • گزارش ها می گویند در 20 ژانویه درگیری بین دو طرف رخ داده است

پکن
چین برخورد بین سربازان هندی و چینی را در ناکو لا در سیکیم قاطعانه انکار کرده است. رسانه رسمی چین ، گلوبال تایمز ، ایسو را “در واقع اشتباه” توصیف کرد. وقتی کارشناسان چینی هند را فراخوانده اند که اخبار غیر مسئولانه و معمولاً منتشر شده از رسانه های هند در نهایت به منافع ملی هند آسیب می رساند ، به ویژه در زمانی که هر دو طرف در حال کار برای خسارت نظامی هستند ، چیزهای زیادی به دست آمده است.

گلوبال تایمز گزارش داد که رسانه های هندی روز دوشنبه گزارش دادند كه درگیری بین سربازان چینی و هندی روز جمعه در ناكو لا در منطقه مرزی سیكیم شمالی رخ داده است كه باعث زخمی شدن افراد دو طرف شده است. حتی ادعا می شود که حداقل 20 سرباز چینی زخمی شده اند. گلوبال تایمز از یکی از منابع خود کذب بودن این خبر را فاش کرد ، زیرا هیچ اطلاعاتی در مورد این حادثه در دفتر خاطرات روزانه خط گشت ارتش آزادیبخش خلق چین (PLA) وجود نداشت.

تمرکز هر دو طرف در دور 9 گفتگو بود
گلوبال تایمز ادامه داد که منبع ما گفت که اخیراً تمرکز فرمانده عالی ارتش در هر دو طرف روی نهم دور از مذاکرات مهم در سطح فرمانده بوده است و نه درگیری در مرز جدید. هر دو طرف درگیر درگیری های مشابه گزارش شده توسط رسانه های هند نیستند.

هنگام خواندن شعار در Sikkim ، چین با آموختن از هند شروع به خواندن ملودی صلح کرد
چین ارتش هند را نقل می کند
گلوبال تایمز در مقاله خود نوشت كه ارتش هند بعداً توضیح داد كه یك خردسال در 20 ژانویه در منطقه ناكو لا در شمال سیكیم رخ داده است و فرماندهان بلافاصله آن را طبق پروتكل پاك كرده اند. ارتش هند در بیانیه ای گفت: “از رسانه ها خواسته می شود تا از بازپخش یا اغراق اخباری که در واقع خلاف واقع است خودداری کنند.”

درگیری در سیکیم: نیروهای چینی می خواهند دوباره به ناکو لا نفوذ کنند ، ارتش پاسخ مناسب می دهد
خبر درگیری بین سربازان در سیکیم بود
بگذارید به شما بگویم که روز دوشنبه خبری مبنی بر تلاش نیروهای نظامی چینی در هفته گذشته برای حمله به ناکو لا در سیکیم منتشر شد. هنگامی که نیروهای هندی تلاش کردند آنها را متوقف کنند ، درگیری در هر دو طرف اتفاق افتاد. سربازان دو طرف نیز زخمی شدند. در حال حاضر وضعیت در حال توصیف است. در کل این تیراندازی از سلاح استفاده نشده است. در بیانیه ای ، ارتش گفت که در 20 ژانویه یک درگیری جزئی رخ داده است که بر اساس پروتکل توسط فرماندهان محلی کنترل می شود.

هند چین

هند چین (عکس نشانگر)

[ad_2]