دانشگاه خزر پاکستان: دانشگاه پاکستان کد لباس جدیدی برای دانشجویان صادر می کند شلوار جین تنگ آرایش – مصوبه دانشگاه پاکستان ، دانشجویانی که شلوار جین لاغر نمی پوشند ، آرایش ممنوع است

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • اختلافات بر سر انتشار کد لباس جدید برای یک دانشگاه در پاکستان آغاز شده است
  • دانشگاه خزر گفت دختران نباید از شلوار جین و تی شرت های باریک استفاده کنند
  • نه تنها این ، دختران از انجام آرایش ، استفاده از جواهرات منع شده اند

اسلام آباد
اختلافات بر سر انتشار کد لباس جدید برای یک دانشگاه در پاکستان آغاز شده است. دانشگاه خزر منشهره گفت دخترانی که برای تحصیل می آیند نباید از شلوار جین و تی شرت های لاغر استفاده کنند. نه تنها این ، دختران نیز از آرایش ، استفاده از جواهرات و کیف دستی بزرگ منع شده اند. این دانشگاه همچنین چندین محدودیت سختگیرانه برای پسران اعمال کرد. دانشجویان با این دستور دانشگاه مخالفت کردند.

دانشگاه خزر از پسران خواسته است که شلوار جین ، شلوارک ، زنجیر و خواب نازک نپوشند. به همین ترتیب ، داشتن موهای بلند و دم تسویه حساب برای پسران ممنوع است. به دانشجویان گفته می شود بدون کارت I به دانشگاه نیایند. این دانشگاه همچنین از کارمندان خود خواسته است که با لباس تمیز بیایند. از معلمان خواسته می شود که با کت مشکی دور سخنرانی را بگردند.

همچنین از معلمان خواسته می شود که شلوار جین ، خواب و شلوارک کوتاه نپوشند. این قوانین جدید در جلسه شورای علمی در تاریخ 29 دسامبر سال گذشته تصویب شد. این دستورات جدید به دستور شاه فرمان ، والی خیبر پختونخوا صادر شده است. فرمان رئیس دانشگاه است. در مورد این موضوع ، مشاور وزیر ارشد خیبر پختونخوا گفت که با این دستورات جدید ، دانش آموزان اکنون به جای رقابت در لباس های پوشیده ، روی تحقیق تمرکز خواهند کرد. وی افزود که اکنون شکاف بین دانشجویان فقیر و غنی در دانشگاه از بین رفته است.

[ad_2]