دانشمندان انگلیسی می گویند افرادی که از تاج بهبود می یابند نیز می توانند عفونت را گسترش دهند – kovid برای 19 تا 5 ماه مصونیت ایجاد می کند ، اما خطر همچنان سالم است

ژانویه 14, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دانشمندان انگلیسی ادعا می کنند افرادی که از تاج درمان می شوند نیز می توانند عفونت را گسترش دهند
  • دانشمندان گفتند – افراد درمان شده به مدت 5 ماه در بدن خود مصونیت دارند
  • با وجود تأیید سه یا سه واکسن تاج ، میزان آلودگی در انگلیس متوقف نشده است

لندن
دانشمندان انگلیسی ادعا می کنند بیماران در حال بهبودی از ویروس کرونا می توانند عفونت را به دیگران انتقال دهند. نتایج یک مطالعه رسمی که روز پنجشنبه در انگلیس منتشر شد ، گفت که یک عفونت قبلاً گزارش شده با Kovid-19 حداقل برای پنج ماه مصونیت ایجاد کرده است. در این مدت ، این فرد دوباره آلوده نخواهد شد ، اما با تماس با او ، افراد دیگر می توانند به تاج آلوده شوند.

ایمنی بدن به مدت پنج ماه حفظ می شود
تجزیه و تحلیل توسط بهداشت عمومی انگلستان (PHE) نشان داد که سیستم ایمنی بدن که پس از عفونت به طور طبیعی ایجاد می شود ، در مقایسه با افرادی که قبلاً به این بیماری مبتلا نبوده اند ، 83٪ در برابر عفونت مجدد محافظت می کند. طبق نتایج مطالعه ، وی حداقل پنج ماه پس از اولین عفونت ایمن مانده بود.

افراد اصلاح شده می توانند تاج را نیز پهن کنند
با این حال ، کارشناسان هشدار داده اند که افرادی که دچار ایمنی شده اند نیز ممکن است ناقل ویروس در بینی یا گلو باشند و دیگران در معرض خطر عفونت هستند. پروفسور سوزان هاپکینز ، مشاور ارشد پزشکی در PHE ، گفت که این مطالعه به ما واضح ترین تصویر از ماهیت محافظت از آنتی بادی در برابر Kovid-19 را ارائه داده است ، اما در این مرحله مهم است که مردم این یافته های اولیه را سو mis تعبیر نکنند.

Oxford AstraZeneca می گوید – وحشت جهانی در مورد سویه جدید کرونا – واکسن ما علیه آن کار می کند
تشکیل آنتی بادی باعث افزایش محافظت در برابر عفونت می شود
سوزان هاپکینز گفت ما اکنون می دانیم افرادی که به عفونت مبتلا شده اند و آنتی بادی تشکیل داده اند اغلب در برابر عفونت مجدد محافظت می شوند ، اما آنها هنوز نمی دانند که این محافظت چه مدت دریافت شده است. ما بر این باوریم که افراد حتی پس از دریافت ویروس مستقیماً از طریق عفونت ، می توانند ویروس را گسترش دهند.

تاج 02

ویروس کرونا

[ad_2]