دانشجوی هندی آنوی بوتانی به عنوان رئیس اتحادیه دانشجویی آکسفورد انتخاب شد

می 21, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دانشجو هندی ، آنوی بوتانی ، برنده انتخابات میان دوره ای اتحادیه دانشجویی اعلام شد
  • همکار کمپین آگاهی و برابری نژادی دانشجویی Anvi Oxford
  • آنوی بوتانی کاندیدای انتخابات میان دوره ای برگزار شده برای جلسه دانشگاهی 2021-22 بود

لندن
آنوی بوتانی ، دانشجوی انسان شناسی هندی در کالج مگدالنا ، دانشگاه آکسفورد ، با انتخابات میان دوره ای برنده اتحادیه دانشجویی اعلام شد. آنوی بوتانی ، رئیس مشترک کمپین آگاهی و برابری نژادی اتحادیه دانشجویان آکسفورد و رئیس انجمن آکسفورد هند ، نامزد جلسه آکادمیک 22-2021 بود.

در این انتخابات رکورد یک رکورد ثبت شد. وی پنجشنبه شب برنده اعلام شد. طبق روزنامه دانشجویی چرول ، بوتان FIR را در بیانیه خود آورده است ، از جمله معرفی حقوق معیشتی در آکسفورد ، جدایی خدمات اجتماعی و اقدامات انتظامی و تنوع بیشتر برنامه درسی.

بالاترین رأی ثبت شده برای انتخابات میان دوره ای
انوی در مانیفست خود برای پیروزی گفت: “از پیشنهادات مبارزات دانشجویی برای کار با ابتکاراتی مانند آکسفورد و مرکز استعمار استفاده کنید تا برنامه متنوع تر شود.” در این مقاله آمده است: “تشویق بودجه بیشتر برای برنامه های بهداشت روان موجود ، تلاش برای دسترسی بیشتر به خدمات مشاوره دانشگاه و زمان انتظار کوتاه تر.” به گفته این روزنامه ، بیشترین تعداد آرا برای انتخابات میان دوره ای ثبت شده است.

پیش از این ، راشمی سامانت اولین زن هندی بود که به عنوان رئیس اتحادیه دانشجویان دانشگاه آکسفورد انتخاب شد. با این حال ، او پس از اختلاف استعفا داد و مجبور شد برای انتخاب مجدد انتخاب شود. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در سیستم های انرژی از کالج Linnaker ، دانشگاه سامانتا است. در انتخابات ، وی با کسب 1966 رأی از 3708 رأی ، پیروزی چشمگیری را بدست آورد. سامانتا در انستیتوی فناوری مانیپال در کارناتاکا تحصیل کرد.

[ad_2]