داعش در سوریه: تیرانداز از خفا انگلیس SAS از 900 متری شلیک به کرام ، 5 تروریست داعش مورد اصابت گلوله قرار می گیرند – تیرانداز از خفا انگلیس SAS پنج تروریست داعش را با یک شلیک از 900 کشته است

ژانویه 24, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • فرد مسلح سرویس ویژه هوایی انگلیس با یک گلوله پنج تروریست را به هلاکت رساند
  • انفجار با کت انتحاری تروریست داعشی که در همکلاسی شلیک شد
  • پس از این شاهکار ، ستایش تیرانداز ارتش انگلیس از 900 متری انجام شد.

لندن
تیرانداز از خفا سرویس ویژه هوایی انگلیس (SAS) با شلیک خود در میان تروریست ها شور و شوق ایجاد کرد. جوان در سوریه با یک شلیک از هدف حدود 900 متری پنج داعشی را شلیک کرد. اعتقاد بر این است که یکی از تروریست های کشته شده فرمانده کل داعش است.

پنج تروریست از فاصله 900 متری کشته شدند
به گزارش دیلی استار ، گروهبان سرویس هوایی ویژه SAS این کار را در هنگام استقرار در سوریه انجام داد. تیرانداز از فاصله حدود 900 متری کت دقیق یک بمب گذار انتحاری جهادی را که پر از مواد منفجره بود ، هدف گرفت. در این زمان بود که این جهاد اولین پیام انفجار بمب را ثبت کرد. حمله انتحاری به کاپشن جهادی. در نتیجه چهار تروریست دیگر نیز کشته شدند.

تکاوران انگلیسی محل تروریست ها را زیر نظر داشتند
گفته می شود کماندوهای SAS انگلیس چندین روز است که کارخانه تولید بمب مخفی داعش را رصد می کنند. در ماه نوامبر ، وی شاهد فعالیت مشکوک تری در این کارخانه بود. سپس تصمیم گیری شد. تیم کماندویی شاهد خروج پنج تروریست از کارخانه بودند. یکی از آنها فیلمبرداری یک بمب گذار انتحاری است که جلوی دوربین لبخند می زند و صحبت می کند.

AS50

AS 50 Rifle (بررسی حفاظت از منبع)

پنج تروریست که توسط یک گلوله کشته شدند
تیم های SAS بلافاصله به پایگاه خود اطلاع دادند که یک بمب گذار انتحاری در هدف وجود دارد. پیش از این قرار بود فقط با یک گلوله مهاجم کشته شود تا وی شناسایی شود. اما به دلیل فاصله بیشتر هدف و تغییر ناگهانی هوا ، گلوله به ژاکت بمب گذار انتحاری پر از مواد منفجره اصابت کرد. در نتیجه ، هر پنج تروریست در این انفجار کشته شدند.

سوریه دوباره به یک میدان جنگ تبدیل می شود ، آمریکا ارتش را برای شکست روسیه فرستاد
یک تک تیرانداز انگلیسی تفنگ خود را به سمت هدف گرفت
ارتش انگلیس به دلایل امنیتی نام تیرانداز SAS را فاش نکرد. در این گزارش آمده است که این تیرانداز از اسلحه کالیبر 50 استفاده کرده است. این تفنگ یکی از قدرتمندترین سلاح های موجود در زرادخانه ارتش انگلیس به حساب می آید. ارتش انگلیس در سال های اخیر با همکاری جنگنده های محلی کرد از داعش انتقام گرفته است.

هواپیماهای بدون سرنشین انگلیس در عراق ، سوریه ویران شد و بیش از 1400 تروریست داعش را به هلاکت رساند
استفاده از این تفنگ کشنده است
ارتش انگلیس عمدتا از یک تفنگ کالیبر 50 برای هدف قرار دادن اهداف بزرگی مانند هواپیما ، اتومبیل ، کامیون و تانک های زرهی سبک استفاده می کند. استفاده از این تفنگ بر روی افراد کاملاً کشنده است. بنابراین ، پارچه های بدن انسان دور می شوند. با این حال ، این تفنگ برای هدف قرار دادن اهداف دور یا برای اصابت اهداف قوی به بالای هدف استفاده می شود.

[ad_2]