دادگاه استیضاح دونالد ترامپ: تلاش آمریکا برای محکومیت دونالد ترامپ در پرونده استیضاح ناموفق خواهد بود – … سپس او سعی می کند دونالد ترامپ را در پرونده استیضاح محکوم کند!

ژانویه 27, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نیویورک
عمل محکومیت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در پرونده استیضاح ممکن نیست. یکی از دلایل اصلی این امر این است که دولت فعلی به دو سوم آرای سنا بر اساس قانون اساسی نیاز دارد و در حال حاضر این کار انجام نشده است. اوایل روز سه شنبه رأی گیری در سنا برگزار شد.

وی 55 رأی موافق در مقابل 45 رأی موافق ترامپ در مجلس سنا کسب کرد ، 12 رأی برای اکثریت دو سوم وجود نداشت (67 رأی). اگرچه این رأی موفقیت آمیز بود ، اما آرا enough کافی به نفع حزب دمکرات به دست نیاورد ، که برای متهم کردن ترامپ کافی بود. در این حالت ، ترامپ یا بهتر بگوییم حزب وی ، این خبر خوب را داشت که پنج جمهوریخواه نیز در آن رای گیری توسط برخی از دموکرات ها پشتیبانی می شدند.

در نتیجه ، احتمال محکومیت ترامپ در پرونده استیضاح بی نتیجه خواهد بود. نکته قابل توجه اینکه ، در تاریخ آمریکا ، ترامپ تنها رئیس جمهوری است که دو بار تحت تأثیر قرار گرفته است. اولین جلسه رسیدگی در این پرونده در تاریخ 8 فوریه برگزار شده است. روز دوشنبه ، هیاتی از مجلس نمایندگان ایالات متحده کیفرخواست را به سنا ارائه کرد که ادعا می کند ترامپ هزاران هوادار خود را برای حمله به مجلس نمایندگان آمریکا (کاپیتول) در 6 ژانویه تحریک کرده است.

[ad_2]