خشونت در کپیتول هیل نیروی هوایی ایالات متحده: حامیان دونالد ترامپ از شورش آمریکا و سلاح های فاجعه بزرگ در عمل می ترسند – هواپیمای E4B نیروی هوایی ایالات متحده حامیان دونالد ترامپ در روز پایان

ژانویه 7, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • به دنبال خشونت طرفداران راست گرای دونالد ترامپ ، این کشور تهدید به کودتا شد.
  • تاکنون 4 نفر در اثر خشونت کاپیتول هیل جان خود را از دست داده اند و حال سه نفر دیگر وخیم است
  • با دیدن این بحران ، نیروی هوایی ایالات متحده وارد عمل شد و هواپیمای آورنده فاجعه مستقر شد.

واشنگتن
تهدید به کودتا در این کشور پس از خشونت طرفداران راست گرای دونالد ترامپ رئیس جمهور مستعفی رئیس جمهور در تپه کاپیتول پارلمان آمریکا صورت گرفت. تاکنون چهار نفر در محوطه دانشگاه كاپیتول هیل در اثر خشونت جان خود را از دست داده اند و حال سه نفر دیگر وخیم است. نیروی هوایی ایالات متحده با مشاهده این بحران در کشور ، اقدامی انجام داد و E-4B “ساعت شب” که فاجعه بزرگی را در جهان به وجود آورد ، بلافاصله شروع به گشت زنی در هوا کرد. این هواپیمای پیشرفته توانایی کنترل 4315 بمب اتمی آمریکایی را دارد.

گزارش رسانه های آمریكایی می گوید كه هواپیمای E-4B پس از تلاش ناموفق برای اشغال پارلمان ، از پایگاه نیروی هوایی اندرو ، مریلند ، آمریكا برخاست. اعتقاد بر این است که هواپیمای هسته ای Doomsday E-4B برای جلوگیری از سو advantage استفاده کشور های دشمن از بحران آمریکا اقدام فوری کرده است. با این کار ارتش آمریكا این پیام را داده است كه حتی پس از این بحران نیز توانایی حمله هسته ای را دارد و اگر دشمنان اقدامی انجام دهند پاسخ مناسبی به آن داده می شود.
خشونت در پایتخت ایالات متحده به صورت زنده: چهار کشته در خشونت مورد حمایت حامیان دونالد ترامپ ، فوری در واشنگتنNightwatch پس از حمله 11 سپتامبر وارد عمل شد
هواپیمایی که این فاجعه آمریکایی را به ایالات متحده آورده بود در حال پرواز در هوا بود که بحرانی به ایالات متحده رسید. پیش از این ، هواپیما در حال پرواز در هوا بود که گزارش شد رئیس جمهور ترامپ برای تاجگذاری مثبت است. به همین ترتیب ، این هواپیما حتی پس از حملات 11 سپتامبر نیز به بهره برداری رسید. این هواپیمای کشنده Nightwatch نامیده می شود. هواپیمای E-4B نیروی هوایی ایالات متحده توسط هواپیمای بوئینگ 747-200B اصلاح شده است. نیروی هوایی آمریکا از 4 هواپیمای اینچنینی استفاده می کند.

این هواپیما به گونه ای طراحی شده است که توانایی مقاومت در برابر هرگونه حمله را دارد. ساعت مچی شبانه E-4B فاقد پنجره است ، بنابراین افرادی که در آن نشسته اند در صورت حمله هسته ای تاثیری ندارند. برای بسیاری از افراد خاص از جمله رئیس جمهور صندلی دارد. حتی بعد از حمله هسته ای به عنوان یک مرکز فرماندهی بسیار ایمن عمل می کند. از این طریق ، آمریکا می تواند دستورالعمل حمله به هر جای دنیا را بدهد. این امکان کنترل سلاح های هسته ای آمریکایی را فراهم می کند.


یکی از 4 هواپیمای Nightwatch همیشه هشدار می دهد
E-4B “ساعت شب” اولین بار در سال 1974 به بهره برداری رسید. اکنون پس از نزدیک به 50 سال خدمت ، این هواپیما در شرف بازنشستگی است. به همین دلیل نیروی هوایی آمریکا آن را تغییر خواهد داد. یکی از چهار هواپیمای او همیشه در حالت آماده باش است ، بنابراین اگر بحران بزرگی پیش بیاید ، هواپیمایی که بلافاصله این فاجعه را به بار خواهد آورد آماده جنگ است. به همین دلیل به آن هواپیمای رستاخیز گفته می شود.

هواپیمای روز رستاخیز ما

هواپیمای آمریکا از طریق هوا پرواز کرد

[ad_2]