خشونت جنسی مسلمانان اویغوری چینی: رعب آور خشونت جنسی علیه زنان مسلمان اویغور در سین کیانگ – سین کیانگ: دل درد در چین

فوریه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

سین کیانگ
یک داستان دلخراش از سو abuse استفاده جنسی از زنان در بازداشتگاه اویگار در استان سین کیانگ چین آشکار شد. هنگامی که زنی از آنجا فرار می کند ، در مورد درد جنایات گذشته صحبت می کند ، پس از آن موهایش روی هم می ایستد. او می گوید مردان با کت و شلوار حتی قبل از همه گیری ماسک زده بودند. نیمه شب آنها به زندان می آمدند ، زنان را برمی داشتند و به اتاق سیاه می بردند. در اینجا هیچ دوربین نظارتی وجود نداشت. این کار بارها انجام شده است.

تجاوز جمعی و شکنجه
این زن 9 ماه را در اردوگاهی گذراند که چین به بازداشت 1 میلیون نفر متهم است. چین آن را “اردوگاه آموزش مجدد” برای اویغورها و سایر اقلیت ها می نامد ، اما گروه های حقوق بشری می گویند که دولت چین تمام آزادی را از اوگاری سلب کرده است. طبق گزارش بی بی سی ، افرادی که از اردوگاه آمده اند و نگهبانان نیز چگونگی تجاوزهای جمعی ، جنایات جنسی و شکنجه را بیان کرده اند.


از تجاوز به شوک الکتریکی

اکنون ، مقتول ، که در آمریکا زندگی می کند ، می گوید هر شب زنان از زندان بیرون می آمدند و مردان چینی با نقاب آنها را مورد تجاوز قرار می دادند. او خود سه بار قربانی تجاوز دسته جمعی شده است. وی گفت بسیاری از زنان هرگز برنگشتند. بازگشت کنندگان حتی نمی توانستند به کسی بگویند که چه بلایی بر سرشان آمده است. وی می گوید قبل از بیرون آمدن زنان از سلول ، آنها تصور می كردند كه شكنجه شده اند ، اما هرگز تصور نمی كردند كه مورد تجاوز قرار گرفته اند. آنها همچنین دچار شوک الکتریکی شدند.

زنان دستگیر و “فروخته” شدند
به گزارش بی بی سی ، زنی از قزاقستان نیز 18 ماه در اردوگاه بود که مجبور شد لباس زنان اویگار را برهنه کند. این زنان را دستبند بسته و سپس به همراه مردان چینی فرستادند. آنها گفتند که این مردان هزینه های بیشتری را برای زیباترین زن پرداخت کردند. وی گفت که این زنان به دلیل پوشیدن لباسهای بلند و حجاب دستگیر شدند. برنامه های تبلیغاتی را در سلول او نشان دادند و موهای او را کوتاه کردند.
با نگاهی به دوره های واگر ، سقط جنین اجباری زنان ، چین برای کاهش جمعیت دست به ظلم زد
سقط جنین اجباری است
گزارش های قبلی گفته بود که زنان مسلمان اویغور در چین در صورت حامله شدن مجبور به سقط جنین می شوند. فرزندان بیشتر مجاز نیستند. حتی افسران دوره های زنان را کنترل می کنند تا بارداری قابل تشخیص باشد. این کار فقط با زنان اویغوری انجام شده است ، نه زنان چینی. قبلاً در کشور سیاست کودکان وجود داشت ، اما حتی پس از پایان این سیاست ، فجایع علیه اوگارها ادامه داشت.

زندگی به عنوان جهنم در چین ، داستانی دردناک برای میلیون ها مسلمان اویغور

عکس: اوقات اقتصادی

عکس: اوقات اقتصادی

[ad_2]