خالکوبی ترین زن انگلیس: زنان از دیدن خالکوبی 30 میلیون روپیه بر روی بدن خود پس از دیوانه شدن می ترسند

فوریه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

دختری که ادعا می کند بیشترین خالکوبی بدن در انگلیس را دارد ، می گوید مردم احساس می کنند که نمی تواند آنها را بشنود زیرا مردم او را در مقابل آنها خسته کننده و ترسناک می خوانند. مردم چنان با او بد رفتار می کنند که باید سخنان وی را نادیده گرفت. بکی هولت 33 ساله ، ساکن چشایر انگلیس ، 95 درصد بدن خود را از جمله صورت ، زیر بغل و اعضای بدن خود خال کوبی کرده است که حدود 35000 یورو هزینه دارد. ما را در جریان قرار دهید

بکی آنقدر خال کوبی کرد که فضای کمتری داشت

بکی هولت گفت که اولین خال کوبی خود را در سن 15 سالگی انجام داده است که در واقع نام دوستش بود. هولت که مدل سازی و طراحی داخلی را رها کرده است ، می گوید که افراد با دیدن بسیاری از کارهای هنری بر روی بدن خود ، فرض های مختلف را شروع می کنند. هنگام انجام یک آزمایش اجتماعی در تلویزیون ، متوجه شد که مردم برای کمک بیشتر به بدن نقاشی می آیند. در همان زمان ، هنگامی که او فقط برای خال کوبی رفت ، افرادی که رفتار بدی داشتند و آن را ترسناک می دانستند. بکی آنقدر روی بدن خود خال کوبی کرده است که دیگر جایی ندارد و اکنون روی صورتش خال کوبی کرده است.

“خالکوبی زیر بغل و قسمتهای خصوصی” دردناک ترین است

مردم احساس می کردند که او نمی تواند آنها را بشنود و اظهار نظرهای مختلفی درباره بدن با صدای بلند در مقابل آنها انجام داد. با این حال ، اگر مردم آن را دوست ندارند ، باز هم بدشان نمی آید. وی گفت اولین خال کوبی خود را در 22 سالگی برای همه نشان داده است. او قبلاً در ناحیه پنهان خال کوبی می کرد ، اما سپس این کار را روی اعضای خارجی انجام داد. خال کوبی های زیر بغل و قسمت های خونی بسیار دردناک و ترسناک بود ، اگرچه درد غیر قابل تحمل نبود. بکی هولت بیش از 35000 دنبال کننده در اینستاگرام دارد و او اغلب تجربه خود را به اشتراک می گذارد.

یک فیلم مورد علاقه را روی پاهای او خال کوبی کنید

بکی اعلام کرد که اولین خال کوبی بزرگ بزرگ روی رانهای او است ، اگرچه او در لباس ها نیز پنهان شده است. اما سپس او شروع به ایجاد خال کوبی های بزرگتری کرد که از روی دست ها و پاها شروع شد. او فیلم مورد علاقه خود را روی تمام پاهای خود خال کوبی کرده است. او پدر و مادرش را به نام خواهرش خال کوبی کرده است. او یک خال کوبی از یک دوست پسر را پنهان کرده بود. او زیر کمرش بود ، که غالباً پنهان بود ، اما روزی پدر و مادرش هنگام انجام کارهای خانه ، متوجه این کار شدند. او این کار را دوست نداشت و سپس پول خودش را به او داد تا آن را درست کند.

[ad_2]