خالصا کمک به جایزه صلح نوبل 2021: نمایندگان پارلمان کانادا گروه سیک ها را معرفی کردند خالصا کمک های خود را برای جایزه صلح نوبل 2021 – خالصا نامزد دریافت جایزه صلح نوبل ، تحقیقات در حال انجام از هالیستان

ژانویه 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
دو قانونگذار کانادایی ، خالسا اید ، موسسه جایزه صلح نوبل مستقر در انگلیس را نامزد کرده اند. تیم اپل و پاربمیت سینگ ، نماینده های اروپا گفتند که کمک به خالسا کمک های بشردوستانه به مناطق آسیب دیده و کشورهایی که با جنگ داخلی در سراسر جهان درگیر هستند ، است. خالسا اید به ارتباط با تروریست های هالیستان در هند متهم است و توسط NIA در حال تحقیق است. این موسسه بود که در تظاهرات در دهلی کمک بزرگی به کشاورزان کرد.

Khalsa Aid در سال 1999 توسط راویندر سینگ از نژاد هندی تاسیس شد تا وضعیت پناهندگان کوزوو را بررسی کند. خالسا ایدی ادعا می کند که در هنگام بلایای طبیعی به مردم و مردم کمک کرده است. MP Uppal روز دوشنبه در توییتر خود اعلام کرد که خالصا اد نامزد دریافت جایزه صلح نوبل 2021 است.دونالد ترامپ همچنین نامزد دریافت جایزه صلح نوبل در سال جاری است.
در هند درباره خالسا کمک بحث های زیادی وجود دارد
Khalsa Aid علاوه بر انگلیس در هند ، کانادا و استرالیا نیز فعالیت دارد. کالسا اد گفت که پس از نامزد شدن برای جایزه نوبل احساس فروتنی زیادی کرده است. توضیح اینکه در هند درباره خالسا کمک بحث های زیادی وجود دارد. خالسا ایدی مرکز Kisan Mall را در مرز Tikri در دهلی تاسیس کرده بود که برای کشاورزان در آنجا به نمایش گذاشته می شود.

آژانس تحقیقات ملی (NIA) در هند تحقیق علیه خالسا اید را آغاز کرده است. خالسا اید به ارتباط با سازمان جنجالی آمریکا Sikh for Justice متهم است. سیک های عدالت از فعالیت های تروریستی هالیستان در هند حمایت می کنند. بسیاری از افراد در توییتر از نامزد شدن هالسا اد ، متهم به ارتباط با هالیستان ، برای دریافت جایزه نوبل ابراز تعجب کردند.

[ad_2]