حواصیل سفید با ادرار کرگدن منفجر شد: 1100 کیلوگرم کرگدن “تقلب” دوست دختر خود را که از یورین باران خیس کرده است – کنیا با یک حواصیل سفید ناخوشایند با ادرار کرگدن در پارک ملی نایروبی منفجر می شود عکس ویروسی

ژانویه 16, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نایروبی
در كشور آفریقایی كنیا ، ایستادن حواصیل در جای نامناسب و در زمان نامناسب بیش از حد بود. یک حواصیل در پارک ملی نایروبی کنیا پشت کرگدن با وزن حدود 1100 کیلوگرم قدم می زد. در همین حال ، کرگدن با تمام قدرت شروع به ادرار کرد. تمام بدن حواصیل پر از کرگدن بود. حواصیل از این حادثه بسیار عصبانی بود ، اما در مقابل کرگدن 1100 کیلویی ، نیم کیلو حواصیل کار نمی کرد.

حواصیل حتی پس از باران ادرار نیز حواسش پرت نشده و همچنان به دنبال کرگدن است. این واقعه سرگرم کننده توسط ناگراج تیلاک راج عکاس حیات وحش هند در دوربین خود فیلم برداری شده است. ناگاراج در نایروبی زندگی می کند و هنگام حادثه با خانواده اش به پارک ملی نایروبی رفته است. کرگدن به دلیل کوچک شدن آلت تناسلی خود ادرار می کند. یک کرگدن غول پیکر می تواند در فاصله حدود 16 ادرار کند.

بسیاری از اوقات کرگدن ها همین کار را برای اغوای ماده انجام می دهند. به هر حال ، دوستی بین کرگدن و یک حواصیل بسیار قدیمی است. حواصیل ها اغلب کرگدن را دنبال می کنند. نه تنها این ، حواصیل ها اغلب مسیری طولانی را می گذرانند و در پشت کرگدن نشسته اند. در حقیقت ، کرگدن ها حشرات زیادی روی بدن خود دارند و حواصیل با خوردن آنها به نوعی به کرگدن ها کمک می کند. کرگدن را نمی توان تمیز کرد. گفته نمی شود اگر کسی به قصد حمله به کرگدن ها بیاید ، حواصیل نیز به کرگدن هشدار می دهند.

[ad_2]