حمله هسته ای: حمله هسته ای انجام ندهید “سیر فایر” ترامپ ، نگرانی ها در ایالات متحده را درباره کد برای راه اندازی سلاح هسته ای افزایش داد – نانسی پلوسی به سرلشکر ارشد ما گفت

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به رئیس جمهور ترامپ گفت
  • با یک ژنرال ارشد ارتش ایالات متحده در مورد کد پرتاب هسته ای ترامپ صحبت کنید
  • دموکرات ها خود را برای رای اعتماد به ترامپ آماده می کنند

واشنگتن
حزب مخالف دموکرات پس از حمله روز چهارشنبه به پارلمان آمریکا جبهه خود را در برابر دونالد ترامپ گشوده است. رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده و مخالفت شدید ترامپ ، نانسی پلوسی ، در مورد ایمنی کد هسته ای ابراز نگرانی کرد. پلوسی در نامه ای به نمایندگان مجلس دموکرات گفت که با رئیس ارتش آمریکا در مورد کد هسته ای رئیس جمهور ترامپ صحبت کرده است. توضیح اینکه با کمک این کد ، رئیس جمهور آمریکا دستور حمله هسته ای را صادر می کند.

درخواستی برای جلوگیری از دستیابی ترامپ به کد برای پرتاب سلاح هسته ای
پلوسی گفت که امروز صبح من با مارک مایلی ، رئیس ستاد مشترک ارتش صحبت کردم. من در مورد اقدامات احتیاطی صحبت كردم تا یك رئیس جمهور بی ثبات از شروع خصومت یا دستیابی به كد پرتاب هسته ای و دستور حمله هسته ای جلوگیری كند. هیچ چیز خطرناک تر از این رئیس جمهور بی ثبات نمی تواند باشد.

او برای نجات آمریکا هر کاری خواهد کرد
وی گفت كه ما باید همه تلاش خود را برای محافظت از كشور ، مردم و دموكراسی خود در برابر هرگونه حمله انجام دهیم. وی افزود امیدوار است که روند برکناری دونالد ترامپ از سمت خود را در اسرع وقت آغاز کند.

تمسخر رسانه های چینی از خشونت های پارلمانی ایالات متحده می گوید دموکراسی ، حباب آزادی ترکید
چرا آمریکا از کد پرتاب هسته ای می ترسد؟
رئیس جمهور ایالات متحده ممکن است دستورالعمل حمله هسته ای به هر کشوری را از طریق آب ، زمین یا آسمان از طریق قانون راه اندازی هسته ای صادر کند. پس از دستور ، ارتش ایالات متحده حتی اگر بخواهد نمی تواند امتناع کند. هر بار که رئیس جمهور جدیدی در ایالات متحده انتخاب می شود ، کدهای پرتاب هسته ای را از رئیس ستاد مشترک دریافت می کند.

دونالد ترامپ که در مراسم تحلیف بایدن شرکت نخواهد کرد ، سنت 152 ساله را نقض خواهد کرد
کدام کشورها می توانند به ترامپ حمله کنند
دموکرات ها از این می ترسند که دونالد ترامپ با پایان دوره ریاست جمهوری وی کاری را انجام دهد که جو بایدن رئیس جمهور جدید را دشوار کند. اعتقاد بر این است که ترامپ می تواند دستور حمله هسته ای به ایران ، چین یا روسیه را صادر کند. با این حال ، بعید است این اتفاق بیفتد. هنوز هم ، قانون گذاران آمریکایی ، اگرچه محتاط هستند ، اما از انجام هر گونه خطر تمایلی ندارند.

[ad_2]