حمله بزرگ تروریستی در نیجر ، خبر کشته شدن حداقل 56 نفر – حملات در نیجر ، حملات تروریستی اسلام گرایان در نیجر ، کشته شدن بسیاری

ژانویه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نیامی
گزارش شده است که 56 نفر در یک حمله تروریستی در کشور آفریقایی نیجر کشته شده اند. گفته می شود که ستیزه جویان به روستایی در مرز مالی حمله کرده و باعث کشته شدن 56 نفر شده اند. تخمین زده می شود که در این حمله بیش از 20 نفر زخمی شده باشند. از سال 2017 ، یک وضعیت اضطراری به دلیل خشونت و جنگ داخلی در منطقه آسیب دیده وجود دارد.

تروریست ها دو روستا را ویران کردند
خبرگزاری فرانسه به نقل از مقامات نیجر گفت جنگنده ها دو روستا را هدف قرار داده اند. تعداد کشته های این حمله می تواند بیش از 70 نفر باشد. دو روستایی که تروریست ها در نیجر حمله کردند به Chomobangu و Jaromdareya در منطقه Tilabury معروف هستند. این روستا در نزدیکی مرز مالی واقع شده است.

بسیاری از سازمان های تروریستی که در این منطقه فعالیت می کنند
دولت نیجریه همچنان ادعا می کند که گروههای مسلح مالی برای انجام اقدامات تروریستی وارد مرزهای ایالتی می شوند. هنوز هیچ بیانیه رسمی در مورد این حمله وجود ندارد. بسیاری از سازمان های تروریستی مرتبط با القاعده و دولت اسلامی در این زمینه فعالیت می کنند.

نیجر 01

مردم منطقه مرتباً با حملات تروریستی روبرو هستند
دست کم 10 نفر در حمله سازمان تروریستی بوکو حرام در استان بورنو در 27 دسامبر در نیجریه واقع در نزدیکی نیجر کشته شدند. به گفته دولت استانی بورنو ، مهاجمان چهار روستا را هدف قرار دادند. تروریست ها برای اولین بار در Adjara Nagar حمله کردند ، جایی که خدمات دولتی و ایستگاه های پلیس هدف قرار گرفتند. در این مدت میان سربازان و مهاجمان تیراندازی شدیدی صورت گرفت. سپس مهاجمان در کابینه حمله کردند.

[ad_2]