حساب توئیتر دونالد ترامپ قفل شد: به دلیل نقض سیاست های “مکرر و شدید” – دونالد ترامپ با هواداران تماس تحریک آمیز دریافت کرد ، توییتر حساب خود را بست

ژانویه 7, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • منع رفت و آمد در واشنگتن پس از حملات و خشونت طرفداران دونالد ترامپ به ساختمان کاپیتول اعمال شد
  • توییتر دسته دونالد ترامپ را در توییتر قفل کرد ، ترامپ سه ویدیو ارسال کرد که خطاب به طرفداران آنها بود
  • فیس بوک همچنین فیلم دونالد ترامپ را از سیستم عامل خود حذف کرد

واشنگتن
عقب نشینی های سیاسی به دلیل نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در ایالات متحده ادامه دارد. رئیس جمهور دونالد ترامپ تحت فشار است و ادعا می کند که در انتخابات جعل شده است. در همان زمان ، پس از حمله و خشونت طرفداران دونالد ترامپ به ساختمان کاپیتول ، در واشنگتن منع رفت و آمد برقرار شد. در اینجا دونالد ترامپ با درخواست تحریک آمیز طرفداران خود روبرو شده است. با توجه به وضعیت خشونت آمیز واشنگتن ، دی سی علیه دونالد ترامپ اقدامی انجام داده و دسته وی را در توییتر قفل کرده است.

توییتر گفت: سه توییت دونالد ترامپ باید در نتیجه خشونت مداوم در واشنگتن دی سی حذف شود ، زیرا این توییت ها سیاست یکپارچگی مدنی ما را نقض می کند. توییتر گفت این بدان معناست که حساب دونالد ترامپ پس از حذف این توییت ها به مدت 12 ساعت قفل خواهد ماند. اگر توییت ها پاک نشوند ، حساب توییتر آنها قفل خواهد ماند.

ترامپ ویدئویی را خطاب به طرفداران خود ارسال کرده بود
در واقع ، رئیس جمهور ترامپ ویدئویی را در توییتر منتشر کرد که خطاب به معترضین خواستار صلح بود. وی گفت: “انتخاباتی صورت گرفت که از ما دزدیده شد.” این یک انتخابات عظیم بود و همه آن را می دانند. مخصوصاً طرف مقابل اما حالا شما باید به خانه خود بروید. ما باید صلح را حفظ کنیم. ما باید نظم و ترتیب را حفظ کنیم. ما نمی خواهیم به کسی آسیب برسانیم.

هیجان طرفداران ترامپ در ساختمان کاپیتول ، یک کشته ، بایدن گفت – خیانت

توییتر رتوش گزینه توئیت ترامپ ، یک خط اشتراک را متوقف کرده است
در این پیام ویدیویی از دونالد ترامپ ، توییتر گزینه پسندیدن ، اشتراک گذاری و بازتوییت را خاموش کرد. در پایین ویدئو پیامی که در آن توئیتر می نویسد چشمک می زند – “ادعاهای مربوط به انتخابات تقلبی مورد مناقشه است و این توییت نمی تواند بازتولید شود ، بازتوییت شود یا پسندیده شود زیرا خشونت را تهدید می کند.”

ترامپ گفت – “من تسلیم نخواهم شد” ، طرفداران مقابل پایتخت کاخ سفید جمع شدند

فیس بوک فیلم ترامپ را حذف کرد
پس از توییتر ، فیس بوک ویدئویی از دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را حذف کرد. در واقع ، ترامپ در جریان خشونت ها در پایتخت ایالات متحده به طرفداران خود خطاب کرده بود. گای روزن ، معاون رئیس جمهور فیس بوک ، گفت: “ما فیلم ترامپ را حذف کردیم زیرا معتقدیم که فیلم ترامپ می تواند در ادامه خشونت نقش داشته باشد ، نه کاهش یابد.”

[ad_2]