حزب سیاسی جدید دونالد ترامپ: دونالد ترامپ کاخ سفید را قبل از مراسم تحلیف جو بایدن ترک می کند: دونالد ترامپ کاخ سفید را ترک می کند

ژانویه 20, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا کاخ سفید را ترک می کند
  • من با بانوی اول ملانیا به پالم بیچ ، فلوریدا رفتم
  • ترامپ از بسیاری از کتاب ها و نمایش های تلویزیونی پیشنهاداتی دریافت کرده است
  • در روزهای اخیر ، برنامه ای برای ایجاد یک سازمان سیاسی در نظر گرفته شده است

واشنگتن
دونالد ترامپ تنها پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شکست را پذیرفت. وی در ادامه گفت پیروزی برای او بوده و رای هایی که بایدن کسب کرده جعلی است. با این حال ، ترامپ پیش از مراسم تحلیف جو بایدن در روز چهارشنبه ، با ملانیا بانوی اول کاخ سفید را ترک کرد. در چنین شرایطی این س arال مطرح می شود که ترامپ اکنون چه خواهد کرد؟ گفته می شود عمارت مارآ لاگو ترامپ در نزدیکی پالم بیچ ، فلوریدا است و ترامپ پس از ترک کاخ سفید آنجا را ترک کرد. نه تنها این ، طرح ترامپ شامل نوشتن کتاب و ایجاد یک سازمان سیاسی جدید است.

مراسم تحلیف جو بایدن به صورت زنده: چهل و چهارمین رئیس جمهور امروز جو بایدن ، اولین زن معاون رئیس جمهور کامالا هریس خواهد بود

آیا ترامپ میهمانی جدیدی ترتیب خواهد داد؟
تصور می شود ترامپ در حال ایجاد یک سازمان سیاسی جدید حزب میهن پرست است. او با این کار می خواهد قدرت را در دست خود حفظ کند ، حتی اگر کاخ سفید را ترک کند. به گزارش وال استریت ژورنال ، وی طی روزهای اخیر در این باره با همکارانش صحبت کرده است. در واقع ، ترامپ از نزاع جمهوری خواهان به ستوه آمده و همراهانش در حال ترک هستند. با این حال ، ترامپ با استیضاح روبرو است و اگر سنا وی را محکوم کند هرگز نمی تواند آن را به چالش بکشد.

کاملا هریس اولین معاون زن رئیس جمهور هند ، دختر هند ، آماده تاریخ سازی می شود
مقصد جدید کجا خواهد بود؟
بر اساس اخبار نیویورک پست ، در روزهای پایانی خط لوله کامیون هایی در حال خروج از کاخ سفید مشاهده شده اند. در سپتامبر 2019 ، رئیس جمهور اقامتگاه قانونی خود را از برج ترامپ در نیویورک به مار-لا-لاگو تغییر داد. ترامپ در مدت چهار سال ریاست جمهوری خود ، زمان قابل توجهی را در مار-لا-لاگو ، یا کاخ سفید زمستان نیز گذراند.

ترامپ 74 ساله که مدتها در نیویورک زندگی می کند ، این خانه را در سال 1985 به قیمت 10 میلیون دلار خریداری کرده است. این ایالت در 20 هکتار واقع شده است و 128 اتاق دارد. این عمارت مشرف به اقیانوس اطلس است و اعضای باشگاه می توانند از آن استفاده کنند.

ماموریت دونالد ترامپ برای این تاریخ ها ، یادآوری ها ، تصمیمات و جنجال های مهم اختصاص داده خواهد شد
باران پول خواهد آمد
گزارش های قبلی ادعا می کردند 100 میلیون دلار برای خرید کتاب و معاملات تلویزیونی به ترامپ پیشنهاد شده است. رئیس جمهور همچنان بر روی چنین پیشنهادهایی باران می بارد. وی از طریق نوشتن کتابی درباره دوران حضور خود در کاخ سفید ، پیشنهادهایی از برنامه های تلویزیونی راست گرا دریافت کرد. ترامپ در حال حاضر 19 کتاب به نام خود دارد ، از تجارت تا گلف. به ما اطلاع دهید که افراد مشهوری که از کاخ سفید خارج می شوند همچنان چنین پیشنهادهایی را دریافت می کنند زیرا خوانندگان علاقه مندند زندگی در این دفتر عمومی چگونه است.

[ad_2]