حزب جدید دونالد ترامپ: دونالد ترامپ می تواند به محض استعفا از سمت ریاست جمهوری یک حزب جدید ایجاد کند ، گمانه زنی های بازار داغ است – دونالد ترامپ ممکن است جمهوری خواهان را کنار بگذارد و حزب میهن پرستانه جدید خود را ایجاد کند

ژانویه 20, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • گفته می شود دونالد ترامپ پس از استعفا از ریاست جمهوری قرار است حزب جدیدی را تشکیل دهد
  • شایعه شده است که می توان این حزب جدید دونالد ترامپ را حزب میهنی نامید.
  • در حقیقت ، دونالد ترامپ در سخنرانی خداحافظی خود به طرفداران خود اشاره کرد

واشنگتن
گفته می شود دونالد ترامپ رهبر جمهوری خواهان و رئیس جمهور آمریکا پس از استعفا از سمت ریاست جمهوری توانسته است حزب جدیدی را تشکیل دهد. شایع است که ممکن است نام این حزب جدید حزب میهنی باشد. در واقع ، ترامپ در سخنرانی خداحافظی خود به هواداران خود گفت كه حرکتی که ما آغاز کردیم فقط آغاز کار بود. بازار گمانه زنی ها در ایالات متحده پس از اظهارات ترامپ داغ است.

طبق اخبار منتشر شده از یک ژنرال وال استریت ، ترامپ پس از تشکیل حزب جدید با طرفداران خود رایزنی کرده است. با این حال ، هنوز مشخص نیست که ترامپ در این زمینه چقدر جدی است. ترامپ روز سه شنبه گفت که در سیاست باقی خواهد ماند و گفت “جنبش” فقط آغاز کار بود. وی گفت: “من اکنون آماده تحویل اختیارات دولت جدید در روز چهارشنبه هستم. می خواهم به شما بگویم حرکتی که ما آغاز کرده ایم فقط آغاز کار است.

رهبر جمهوری خواهان به ترامپ حمله کرد
شیوع حزب ترامپ در حزب جمهوری خواه افزایش یافته است. در واقع ، ترامپ حزب جمهوری خواه خود را به دو جناح تقسیم کرده است. یک بخش از برنامه جدایی طلبانه آنها پشتیبانی می کند و دیگری بخشی که اظهارات تند آنها را دوست ندارد. میت مک کونالد رهبر جمهوری خواهان روز سه شنبه گفت ترامپ طرفداران خود را “تحریک” کرده است. وی گفت: جمعیت پر از دروغ بود. وی توسط رئیس جمهور و سایر افراد قدرتمند تحریک شد.

پیرترین رهبر حزب جمهوری خواه در کنار رفتن میت مک کانل زنده خواهد ماند و او صریحاً از ترامپ انتقاد می کند. همچنین شایعه شده است که میت مک کانل به طور خصوصی اعتراف کرده است که ترامپ مرتکب جنایات استیضاح شده است. وی گفت که در جریان دادگاه سنا از ترامپ حمایت یا مخالفت خواهد کرد. مک کانل گفت که دیگر نمی خواهد با ترامپ تعامل کند.

[ad_2]