حریم شاه ستاره تیکتوک پاکستان به دلیل گفتگوی مبتذل قبیله مفتی کاوی را مورد ضرب و شتم قرار می دهد: مفتی پاکستان اقدام “کم” انجام می دهد ، حریم شاه ستاره Tittock سیلی می زند ، ویدیو ویروسی می شود

ژانویه 19, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

عبدالكاوي ، مفتي بحث برانگيز دوباره به عناوين روزنامه ها بازگشت. مفتی عبدالكاوی درباره حاریم شاه ، ستاره بلیط پاكستان ، در سن دخترش اظهارات “ناپسندی” كرد. سپس تمیم میام حریم شاه سیلی به خشم مفتی عبدالكاوی زد. این ویدئو با سیلی زدن حریم شاه به مفتی در شبکه های اجتماعی منتشر شد. این ویدئو نشان می دهد که حریم شاه مفتی ، یکی از محبوب ترین ستاره های تیکتوک در پاکستان ، سیلی زدن به شاعر را دیده است. بیایید تعداد کامل را بدانیم …

ستاره تیکتوک حریم به شاعر مفتی ضربه می زند

حریم شاه ، ستاره تیکتاک در گفتگو با یک کانال تلویزیونی گفت که او پس از از دست دادن خونسردی به “دوست” خود سیلی زد. حریم شاه گفت: مفتی عبدالكاوی لنگ است و ما گفتگوی آنها را ضبط كرده ایم. وی گفت که در این ویدئو او با لباس های قرمز یکسان به نظر می رسد و از سیلی شاعر مفتی پشیمان نیست. حریم گفت: “متاسف نیستم. اگر فردی مانند او مجازات شود ، در پاکستان تجاوز صورت نخواهد گرفت. مفتی در جریان این حادثه روی تخت خود نشسته بود و حتی فرصت بهبودی از این حمله ناگهانی را پیدا نکرد. دفتر مفتی پاکستان همچنین با ستاره دیگر شبکه های اجتماعی ، قندیل بلوچ اختلاف داشته است. قندیل بعداً کشته شد.

افرادی که به حریم توصیه می کنند از کندیل بلوچ بیاموزد

از طرف دیگر ، دفتر مفتی ادعای حریم شاه را رد کرد و او در حال نوشیدن چای بود و حریم شاه به او سیلی زد. مفتی گفت: «حریم شاه را زنی همراهی می کرد. حریم شاه مرا زد و زن دیگری فیلم را ساخت. سپس حریم شاه و همسرش رفتند. مفتی گفت که نمی داند چرا حریم به او سیلی زده است. این فیلم سیلی اکنون به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. در حالی که بسیاری از پاکستانی ها از حریم شاه به خاطر سیلی زدن به او تمجید می کنند ، عده زیادی نیز هستند که به شدت از حریم شاه انتقاد می کنند. بسیاری نیز به حریم شاه توصیه می کنند که پس از اپیزود قندیل بلوچ از دفتر مفتی دوری کند.

مفتی حریم را شاهزاده خانم خواند و به او پیشنهاد ازدواج دادند

شاعر مفتی عبدالحریم شاه را شهزادی می نامند و یک بار از او خواستگاری می کنند. در یک ویدئو ، مفتی با آنها نجابت صحبت می کند ، پس از آن حریم شاه آنها را شلاق می زند. مفتی عبدالكاوی در مصاحبه ای گفت كه الكل از مواد معدنی مانند ارواح ، پتروشیمی ها و عناصر دیگر ساخته می شود ، بنابراین باید برچسب حلال داشته باشد. به گزارش جئو نیوز ، مفتی گفت: “این نظر علمای عربستان است. می خواهم بگویم که الکلها از مواد معدنی مانند الکل ، بنزین و سایر مواد تولید می شوند ، اگر بتوان آن را روی لباس یا چیزهای دیگر استفاده کرد ، آنها را نجس نمی کند. حال ، آنچه شرع در مورد این مسئله می گوید ، اگر چنین ترکیباتی 100 درصد در الکل باشند ، در صورت حلال بودن ، تنها پس از بررسی کامل ، تصمیم گیری می شود. ”

حریم شاه تهدید کرد که فیلم عمران را ویروسی خواهد کرد

پیش از این ، حریم شیخ ادعا کرد که وزیر پاکستان شیخ رشید برای او پیام های پورنوگرافی ارسال کرده است. گفته می شود که حریم شاه ویدئویی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد وزیر راه آهن پاکستان با او صحبت می کند.این گپ تصویری ادعا می شود ناشایست است. با این حال ، بعداً حریم این ویدئو را از حساب اینستاگرام خود حذف کرد و گفت برخی از افراد در تلاشند وی را بدنام کنند. او همچنین در این فیلم مورد اختلاف دوست پسر خود را با حاریم شاه داشت و در حالی که با شیخ رشید مشغول چت بودند ، آنها دو نفر مشاهده شدند. بعد از آن فیلم بحث و جدال زیادی پیش آمد و پس از آن حاریم شاه عمران خان نخست وزیر پاکستان را نیز به کشید و تهدید کرد که فیلم خود را منتشر خواهد کرد. حریم شاه در توییتر خود نوشت: “با تقلب در مزخرفات فاضول از PTI عصبانی نشوید. این اتفاق نمی افتد که من بتوانم ویدیویی از خان سیر پخش کنم.

مشاهده کنید: فیلم سیلی زدن حریم شاه به شاعر مفتی

[ad_2]