حادثه قطار پاکستان: پاکستان در اثر برخورد قطار مسافری در سند کشته و زخمی شد

ژوئن 7, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • برخورد رودروی دو قطار مسافربری در منطقه قطکی در استان سند پاکستان
  • در این سانحه وحشتناک حداقل 30 مسافر کشته و 50 نفر دیگر زخمی شدند.
  • به گفته رسانه های پاکستان ، بین قطار میلات اکسپرس و سر سید اکسپرس برخورد شده است.

کراچی
در برخورد عمودی دو قطار مسافربری در شهرستان گوتیک در استان سند پاکستان حداقل 30 مسافر کشته و 50 مسافر زخمی شدند. گفته می شود که این سقوط قطار در حوالی دارکی اتفاق افتاده است. به گفته رسانه های پاکستان ، بین قطار میلات اکسپرس و سر سید اکسپرس برخورد شده است. سر ساید اکسپرس از لاهور به کراچی سفر می کرد.

به گزارش روزنامه داون ، به دلیل این برخورد رو در رو ، بوگی های میلات اکسپرس واژگون شد. در پی این سانحه وحشتناک قطار ، وضعیت اضطراری در بیمارستانهای Ghotki ، Obaro و Mirpur اعلام شد. عثمان عبدالله معاون کمیسیون Gotki گفت که حداقل 30 نفر کشته و 50 نفر دیگر زخمی شده اند. به دلیل واژگونی بوجی ها ، تخلیه افراد دشوار است.

“6 تا 8 باله کاملا نابود شده اند”
مقامات پاکستانی می ترسند که شمار کشته شدگان به طرز چشمگیری افزایش یابد. معاون کمیسیون گفت 13 تا 14 گاری در این حادثه لغو شده است. از این تعداد ، 6 تا 8 مورد کاملاً تخریب شده است. وی گفت بسیاری از مردم هنوز در واگن ها محبوس شده اند و برای نجات آنها با چالش بزرگی روبرو شده اند. معاون کمیسیون گفت که قطار کمک ارسال شده است.

مقامات نگفتند که کار نجات و نجات چه مدت طول می کشد. معاون کمیسیون گفت که این یک کار بسیار چالش برانگیز است. برای نجات افراد گرفتار در واگن ها باید ماشین های بزرگی به محل آورده شوند. وی گفت که همه پزشکان برای کار فراخوانده شده اند. یک کمپ پزشکی برای آسایش مسافران ایجاد شده است.

[ad_2]