جین پینگ درباره کاهش شهرت چین: شی جین پینگ خواستار پوشش بیشتر رسانه های جهانی برای نشان دادن یک چین واقعی است

ژوئن 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

پکن
رئیس جمهور چین شی جین پینگ نگران از بین رفتن شهرت کشورش در جهان است. وی به رسانه های دولتی دستور داد ظرفیت خود را برای ارائه تصویری خوب از کشور به جهان افزایش دهند. جین پینگ گفت کشورش باید شیوه روایت داستان های کشورش را برای مخاطبان جهانی بهبود بخشد. در حقیقت ، به دلیل ویروس کرونا ، چین در سراسر جهان رنج زیادی می کشد. نه تنها این ، سیاست توسعه طلبانه چین مابقی را جبران می کند.

تأکید بر ارائه تصویر صحیح از چین
خبرگزاری دولتی شینهوا چین گفت: جین پینگ در یک جلسه مطالعه حزب کمونیست چین گفت که برای ما مهم است که توانایی خود را در انتشار پیام های خود در سراسر جهان برای ارائه چین واقعی ، دقیق و م toثر به جهان افزایش دهیم. . وی همچنین گفت چین نیاز به ایجاد صدای بین المللی متناسب با قدرت ملی و موقعیت جهانی آن دارد.

جین پینگ تبلیغات حزب کمونیست را می خواهد
جین پینگ گفت که روشی که حزب کمونیست چین برای جلب رضایت مردم اینجا تلاش می کند ، تلاش بیشتری برای گفتن همه این موارد به خارجی ها لازم است. همچنین لازم است اقدامات تبلیغاتی برای افزایش درک مردم از حزب کمونیست چین افزایش یابد. برای این منظور ، کشور نیاز به ایجاد تیمی از افراد متخصص و آموزش دیده و روشهای ارتباطی دقیق برای بخشهای مختلف دارد.

کیسان آندولان: آمیت شاه وزیر کشور در مورد تبلیغات ضد هند گفت – هیچ تبلیغی نمی تواند وحدت ما را به هم بزند
روابط چین با رسانه های خارجی چگونه است؟
روابط چین و رسانه های خارجی مدتهاست تیره و تار است. همین چند ماه پیش ، چین بی بی سی را ممنوع کرد. رسانه های دولتی چین ، مانند گلوبال تایمز ، اغلب روزنامه نگاران خارجی را به گزارش های مغرضانه متهم می کنند. چین همچنین چندین بار روزنامه نگاران خارجی را به جرم گزارش دروغ دستگیر کرده است.

تبلیغات رسانه های چین ادامه می دهد: “روسیه نباید در زمان حساس به هند سلاح بدهد”
نیروی هوایی در چین ممنوع است
چین سرویس جهانی بی بی سی را در فوریه 2021 ممنوع کرد. سپس اداره رادیو و تلویزیون ملی چین (NRTA) گفت که بی بی سی ویروس کرونا و سین کیانگ را به اشتباه گزارش داده است. چین گفته بود گزارش های بی بی سی به منافع ملی چین آسیب زده و وحدت ملی آن را تضعیف کرده است. در همان زمان ، بسیاری از کارشناسان گفتند که چین در پاسخ به ممنوعیت CGTN در انگلیس تصمیم به ممنوعیت BBC گرفته است.

[ad_2]