جیل بایدن ، همسر جو بایدن نیوز: کاخ سفید 1 میلیون دلار برای بازسازی توالت های جیل بایدن بانوی اول جدید هزینه می کند

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
توالت هایی به ارزش 1.2 میلیون دلار یا حدود 9 میلیون روپیه در کاخ سفید در دفتر رئیس جمهور آمریکا جیل بایدن ، همسر جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده آمریکا ساخته شده است. آنها در بال شرقی کاخ سفید ساخته شده اند. در همین حال ، سیاست پس از صرف هزینه های زیاد برای توالت در آمریکا داغ شده است. طرفداران ترامپ آن را اتلاف پول مودیان دانستند.

طبق گزارش TMZ ، اسناد فدرال نشان می دهد که کار تعمیر این توالت ها در نزدیکی دفاتر بانوی اول انجام می شود. در مورد ساخت این توالت ها جزئیاتی ارائه نشده است ، اما گفته شده که این پروژه تا اواسط ماه مه به اتمام می رسد. پیش از این 27000 دلار برای “پاکسازی” کاخ سفید قبل از رسیدن بایدن داده شده بود.

جیل بایدن این کار را برای اولین بار پس از 231 سال انجام خواهد داد
جو بایدن پس از شکست دادن دونالد ترامپ 20 ژانویه سوگند یاد می کند. از طرف دیگر ، همسر جو بایدن (جیل بایدن) (69 ساله) نیز به عنوان بانوی اول ضبط خواهد کرد. جیل بایدن که از نظر شغلی معلم است ، چهار مدرک تحصیلی دارد و به تدریس در خارج از کشور ادامه می دهد و مسئولیت های خود را به عنوان بانوی اول کاخ سفید بازی می کند. جیل بایدن اولین زنی در تاریخ 231 ساله ایالات متحده خواهد بود که در خارج از کاخ سفید حقوق دریافت می کند.

جیل بایدن یک استاد تمام وقت انگلیسی در کالج ویرجینیا شمالی است. پیش از این دکتر جیل بایدن در گفتگو با کانال تلویزیونی CBS آمریکا در ماه آگوست گفته بود که کارش را ادامه می دهد حتی اگر “بانوی اول” شود. پیش از این ، جیل بایدن معلم دانشگاه بود و بایدن معاون رئیس جمهور بود. او متعهد است که یک عمر معلم بماند. او همیشه بر اهمیت آموزش تأکید داشته است. وی در این برنامه گفت: “من مهاجران و پناهندگان زیادی را یاد گرفتم. من عاشق داستانهایشان هستم.

[ad_2]