جک ما گم شده است: نهادهای نظارتی چینی در تلاشند تا موسس Alibaba Jack Mant Group را برای به اشتراک گذاشتن داده های کاربر جلب کند – دولت چین می خواهد “ثروت” میلیاردر جک ما را بردارد ، “با ناپدید شدن” ناپدید شد!

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • بنیانگذار میلیون ها نفر در سراسر جهان ، جک ما ، بنیانگذار گروه علی بابا ، به مدت دو ماه مفقود شده است
  • دولت چین درمورد اینکه جک ما کجاست سکوت می کند ، در حالی که بازار گمانه زنی ها داغ است.
  • طبق گزارش روزنامه آمریکایی ، دولت چین می خواهد جک ما داده های کاربر را دریافت کند.

پکن
جک ما ، بنیانگذار سومین میلیاردر بزرگ چین و بنیانگذار میلیون ها نفر در سراسر جهان ، طی دو ماه گذشته مفقود شده است. در حالی که بازار گمانه زنی ها در سراسر جهان داغ است ، دولت چین در مورد مکان جک ما سکوت کرده است. طبق گزارشی در روزنامه آمریکایی وال استریت جنرال ، دولت کمونیست چین می خواهد جک ما داده هایی را از مصرف کنندگان بگیرد که این یک دارایی ارزشمند برای بنیانگذار علی بابا است.

دولت چین جک ما را به داده های مصرف کننده گره زده است ، که مدت هاست با آن مخالف است. در واقع ، تنظیم کننده مالی چین می خواست شرکت جک ما ، جک جک ، اطلاعات اعتبار مصرف کننده را به میلیون ها مشتری خود منتقل کند. جک ما پس از این فشارهای ناظران چینی و اختلاف با رئیس جمهور شی جین پینگ فرصت های بسیار کمی داشت. این گزارش به نقل از مقامات چینی اظهار داشت که دولت چین نگران این است که جک ما می خواهد به رشد تجارت خود ادامه دهد ، اما تمرکز وی کمتر در کنترل تهدید مالی پیش روی کشور بود.

جک ما گم شده است: جک ما بنیانگذار میلیاردر علی بابا به مدت دو ماه گم شده است ، رویارویی با رئیس جمهور چین شدید است؟
“گروه مورچه از تجارت با داده های شخصی سو mis استفاده می کند”
ناظران چینی می گویند Ant Group از این مزیت در تجارت با کمک داده های شخصی بهره می برد. جک ما از طریق برنامه Alipay برای مردم از وام استفاده می کرد و به عنوان واسطه درآمد کسب می کرد ، در حالی که تمام خطر وام از طریق بانک ها بود. حدود 500 میلیون نفر از این برنامه استفاده می کنند. جک ما اطلاعات کاملی در مورد عادت های خود ، روند استقراض و بازپرداخت وام دارد.

به گفته مقامات دولتی ، جک ما از این مدل تجاری استفاده کرده است ، اما می تواند سیستم مالی چین را تهدید کند. سپس مقامات چینی تلاش کردند مدل تجاری جک ما را تغییر دهند و خواستار انحصار خود در داده ها شدند. از طرف دیگر ، گروه مورچه هنوز هیچ توضیحی در این مورد نداده است. گفته می شود که جک ما از دادن داده ها خودداری کرده است.

چین: نه تنها جک ما ، میلیاردرهای زیادی از جنایات شی جین پینگ نیز در گذشته بازدید کرده اند
جک ما در سخنرانی خود در شانگهای در اکتبر گذشته به شدت از تنظیم کنندگان مالی “با بهره” چین و بانک های دولتی انتقاد کرد. جک ما از دولت خواست که “برای سرکوب تلاش ها برای ورود چیزهای جدید به تجارت” سیستم را تغییر دهد. وی قوانین بانکی جهانی را “باشگاه افراد پیر” خواند. حزب کمونیست حاکم چین پس از سخنرانی فوران کرد. انتقادات جک ما را حمله به حزب کمونیست می دانستند. سپس مشکلات جک ما آغاز شد و محدودیت های شدیدی بر تجارت وی اعمال شد.

اقدام سختگیرانه به دستور رئیس جمهور چین شی جین پینگ
در ماه نوامبر ، مقامات چینی ضربه سنگینی به جک ما وارد کردند و پیشنهاد عمومی 37 میلیارد دلاری مورچه را متوقف کردند. براساس گزارشی از وال استریت جنرال ، دستور لغو IPO گروه مورچه های جک ما مستقیماً از رئیس جمهور چین شی جین پینگ صادر شده است. سپس از جک ما خواسته شد تا شب تحقیقات کریسمس از چین کوچ نکند تا تحقیقات در حال انجام علیه گروه Alibaba وی به پایان برسد.

جک ما

میلیاردر جک ما به مدت دو ماه در چین ناپدید شده است

[ad_2]