جک ما گم شده است: ثروتمندان چینی در بازجویی از شی جین پینگ قبل از اینکه م founderسس علی بابا از بین برود جک ما ناپدید شد: جو شی جین پینگ میلیاردر چینی

ژانویه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • تاجر ثروتمند چینی جک ما طی دو ماه ناپدید شد
  • در مشکل پس از انتقاد از رئیس جمهور شی جین پینگ
  • تجار که قبلاً انتقاد کرده بودند ناپدید شده اند
  • پزشک هشدار دهنده ویروس کرونا نیز ناپدید شد

پکن
س afterالات بسیاری پس از ناپدید شدن جک ما ، یکی از ثروتمندترین افراد چین شناخته شده در سراسر جهان وجود داشت. در اکتبر سال گذشته ، ما به شدت از تنظیم کننده های مالی “نرخ بهره” و بانک های دولتی در کشور انتقاد کرده بود ، که از آن زمان به بعد مشکلاتی را برای آنها به همراه داشته است. وی در دو ماه گذشته ناپدید شده است و سوالاتی را در مورد دولت شی جین پینگ در این کشور ایجاد کرده است که به دلیل ریاضت اقتصادی مورد انتقاد قرار گرفته است.

تاجر 18 سال در زندان
س aboutالاتی در مورد جین پینگ مطرح شده است زیرا جک ما اولین منتقد نیست که مورد خشم اژدها قرار می گیرد. رن ژیقیانگ تاجر املاک و مستغلات نیز در ماه مارس ناپدید شد. او رئیس جمهور سی را “دلقک” خوانده بود که با اپیدمی ویروس تاج کار بدی می کند. شش ماه پس از ناپدید شدن ، وی به جرم اعتراف به جرایم مختلف فساد “به خواست خود و با حقیقت” به 18 سال زندان محکوم شد.

جک ما گم شده است: جک ما بنیانگذار میلیاردر علی بابا به مدت دو ماه گم شده است ، رویارویی با رئیس جمهور چین شدید است؟

سه سال در بازداشت بود
در سال 2017 ، سرمایه دار میلیاردر شیان جیان هوا از هتلی در هنگ کنگ اخراج و به چین آورده شد. گفته می شود که اطلاعات رسمی وی برای کسی شناخته نشده است ، اما وی بیش از سه سال در حبس خانگی قرار گرفت. نه تنها بازرگانان ، چین به دلیل مبارزات انتخاباتی علیه افرادی که دهان خود را علیه دولت وی باز می کنند مورد انتقاد قرار گرفته است.

بدانید دکتر لی ونجیانگ چه کسی است که مرگ وی عزاداری را در سراسر جهان ، از جمله چین گسترش داده است

“فداکاری” پزشکی که حقیقت را در مورد تاج گفت
سال گذشته ، دولت به توطئه علیه اولین هشدار ویروس تاج ، دکتر ون ونلیانگ متهم شد. ونلیانگ شیوع ویروس کارونا را در ماه دسامبر نشان داد. وی در تاریخ 31 دسامبر در WeChat به مردم چین هشدار داد كه ویروسی مانند SARS در این كشور در حال شیوع است. وی سپس برای پخش شایعات شروع به آزار و اذیت وی در شبکه های اجتماعی کرد. وی بعداً از ولیعهد خواستگاری کرد.

یک پزشک گمشده که ویروس تاج را در ووهان چین افشا می کند ، بیم آن دارد که بازداشت شود

چرا جک ما هدف قرار گرفت؟
جک ما ، الگویی برای میلیون ها نفر در سراسر جهان ، از دولت خواست که در سیستمی که می خواهد “تلاش برای ورود چیزهای جدید به تجارت را سرکوب کند” تغییراتی ایجاد کند. وی قوانین بانکی جهانی را “باشگاه افراد پیر” خواند. حزب کمونیست حاکم چین پس از سخنرانی فوران کرد. سپس محدودیت های فوق العاده ای برای تجارت ما اعمال شد.
(مطالب: DailyMail Online)

جک ما

جک ما

[ad_2]