جک ما فاقد آخرین اخبار است: روزنامه رسمی چین People Daily می گوید علی بابا کجاست جک ما – روزنامه رسمی چین به کجا گفت بنیانگذار میلیاردر علی بابا جک ما

ژانویه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جک ما ، محبوب ترین تاجر چین ، طی دو ماه دیده نشده است
  • بنیانگذار میلیاردر علی بابا ، جک ما ، حتی در برنامه تلویزیونی واقعیت خود ظاهر نشده است
  • بازار گمانه زنی درباره ناپدید شدن جک ما در سراسر جهان بسیار داغ است

پکن
محبوب ترین تاجر چین ، جک ما ، طی دو ماه گذشته مفقود شده است. جک ما ، بنیانگذار Alibaba و سومین میلیاردر بزرگ چین ، نیز در برنامه واقعیت خود ظاهر نشد و از سمت قاضی کنار گذاشته شد. بازار سفته بازی جهانی برای جک ما داغ است. در همین حال ، روزنامه رسمی مردم خلق چین به حضور جک ما اشاره کرد.

People Daily می گوید که جک ما قبلاً در مکانی غیر مشخص تحت “نظارت” قرار گرفته است. براساس گزارش بلومبرگ ، دولت به جک ما ، عضو حزب کمونیست چین توصیه کرد که کشور را ترک نکند. اعتقاد بر این است که وضعیت اسفناک جک ما به دلیل اختلاف او با شی جین پینگ رئیس جمهور چین و شرکت وی علی پی است. علی پی 20 سال پیش توسط جک ما تاسیس شد. این بزرگترین بستر پرداخت موبایلی در جهان است و 73 میلیون نفر کاربر آن هستند.
جک ما گم شده است: جک ما بنیانگذار میلیاردر علی بابا به مدت دو ماه گم شده است ، رویارویی با رئیس جمهور چین شدید است؟
“اکنون دیگر هیچ وقت جک ما در چین نخواهد بود”
روزنامه رسمی چین در نوامبر سال گذشته گفته بود که “زمان جک ما” وجود نخواهد داشت. People Daily می نویسد ، “جک ما باهوش است ، اما بدون حمایت از سیاست های ملی ، شرکت او به یک امپراتوری تجاری تریلیون دلاری تبدیل نخواهد شد.” حتی امروز جک ما نه نفوذی دارد و نه محبوبیتی. این روزنامه همچنین با بنیانگذار Alibaba برخورد کرد و گفت که جک ما ، که “پول را دوست ندارد” ، به دلیل تعلیق IPO گروه Ant همچنان به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل می شود.

People Daily می گوید از زمان تعلیق IPO محبوبیت جک ما نیز یک شبه به ورطه فرو رفته است. جک اکنون خونریزی در قلب مردم است. طبق گزارش آسیا تایمز ، جک ما تنها شخصی نیست که تحت نظر است. میلیاردر لیو Qiangdong دیگر تاجر مشهور چینی مدت هاست که از چشم دور است. لیو Qiangdong غول چینی JD.com را اداره می کند. تاکنون این شرکت برای جلوگیری از سرنوشت جک ما دو بار عذرخواهی کرده و مدیریت JD.com را تغییر داده است.
چین: نه تنها جک ما ، میلیاردرهای زیادی از جنایات شی جین پینگ نیز در گذشته بازدید کرده اند
جک ما به شدت از دولت چین انتقاد می کند
جک ما در سخنرانی خود در شانگهای در اکتبر گذشته به شدت از تنظیم کنندگان مالی “با بهره” چین و بانک های دولتی انتقاد کرد. جک ما ، الگویی برای میلیون ها نفر در سراسر جهان ، از دولت خواست که یک تغییر سیستماتیک ایجاد کند که “تلاش برای ورود چیزهای جدید به تجارت را سرکوب کند”. وی قوانین بانکی جهانی را “باشگاه افراد پیر” خواند. حزب کمونیست حاکم چین پس از سخنرانی فوران کرد. انتقادات جک ما را حمله به حزب کمونیست می دانستند. سپس مشکلات جک ما آغاز شد و محدودیت های شدیدی بر تجارت وی اعمال شد.

اقدام سختگیرانه به دستور رئیس جمهور چین شی جین پینگ

در ماه نوامبر ، مقامات چینی ضربه سنگینی به جک ما وارد کردند و پیشنهاد عمومی 37 میلیارد دلاری مورچه را متوقف کردند. براساس گزارشی از وال استریت جنرال ، دستور لغو IPO گروه مورچه های جک ما مستقیماً از رئیس جمهور چین شی جین پینگ صادر شده است. سپس از جک ما خواسته شد تا شب تحقیقات کریسمس از چین کوچ نکند تا تحقیقات در حال انجام علیه گروه Alibaba وی به پایان برسد.

جک ما

میلیاردر جک ما دو ماه است که دیده نشده است

[ad_2]