جک ما اخبار می یابد: جک ما ، بنیانگذار علی بابا ، ناگهان در جهان ظاهر شد و به معلمان پیامی داد – میلیاردر چینی ، جک ما ، بنیانگذار علی بابا ، ناگهان در مقابل جهان ظاهر شد

ژانویه 20, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • سومین میلیاردر ثروتمند چین ، جک ما ، ناگهان در جهان ظاهر شد
  • به دنبال فشار فزاینده در جهان ، سیر گلوبال تایمز رسمی چینی ویدیویی از جک ما را منتشر کرد
  • به گزارش گلوبال تایمز ، جک ما از طریق لینک ویدیویی با 100 معلم روستا ارتباط برقرار کرده است

پکن
جک ما ، سومین میلیاردر ثروتمند چین و منبع الهام میلیون ها نفر ، ناگهان در جهان ظاهر شد. به دنبال فشارهای فزاینده در سراسر جهان ، روزنامه رسمی چینی گلوبال تایمز ویدیویی از جک ما را منتشر کرد. به گزارش گلوبال تایمز ، جک ما روز چهارشنبه از طریق پیوندهای ویدئویی با 100 معلم روستایی در چین ارتباط برقرار کرده است. جک ما به معلمان گفت: “وقتی ویروس تاج از بین برود ما دوباره ملاقات خواهیم کرد.”

گلوبال تایمز جک ما را معلمی انگلیسی توصیف می کند که کارآفرین شد. در مقدمه جک ما به علیبابا اشاره نشده است که وی خود آن را تأسیس کرده است. بازار در چین داغ است به دلیل شایعاتی مبنی بر احتمال کنترل دولت چین توسط شرکت جک ما علی بابا. سوالات زیادی قبل از ناپدید شدن جک ما ، یکی از ثروتمندترین افراد چین شناخته شده در سراسر جهان وجود داشت. در اکتبر سال گذشته ، جک ما به شدت از تنظیم کنندگان مالی و بانک های بخش دولتی به دلیل “بهره” انتقاد کرد.

تنها پس از این انتقاد بود که جک ما با مشکلات روبرو شد. وی در دو ماه گذشته ناپدید شده است و سوالات خود را در مورد دولت شی جین پینگ مطرح کرده است. از جین پینگ س questionال شد زیرا جک ما اولین منتقد نبود که توسط اژدها مورد توهین قرار گرفت. رن ژیقیانگ تاجر املاک و مستغلات نیز در ماه مارس ناپدید شد. او رئیس جمهور سی را “دلقکی” خوانده بود که با اپیدمی تاج و کنسرت بد عمل می کند. شش ماه پس از ناپدید شدن ، وی به جرم اعتراف به جرایم مختلف فساد “به خواست خود و با حقیقت” به 18 سال زندان محکوم شد.


سه سال در بازداشت بود

در سال 2017 ، سرمایه دار میلیاردر شیان جیان هوا از هتلی در هنگ کنگ اخراج و به چین آورده شد. گفته می شود که اطلاعات رسمی وی برای کسی شناخته نشده است ، اما وی بیش از سه سال در حبس خانگی بوده است. نه تنها بازرگانان ، چین به دلیل تبلیغات علیه افرادی که دهان خود را علیه دولت وی باز می کنند مورد انتقاد قرار گرفته است.

چرا جک ما هدف قرار گرفت؟
جک ما ، الگویی برای میلیون ها نفر در سراسر جهان ، از دولت خواست که در سیستمی که می خواهد “تلاش برای ورود چیزهای جدید به تجارت را سرکوب کند” تغییراتی ایجاد کند. وی قوانین بانکی جهانی را “باشگاه افراد پیر” خواند. حزب کمونیست حاکم چین پس از سخنرانی فوران کرد. سپس محدودیت های فوق العاده ای برای تجارت ما اعمال شد.

جک ما

میلیاردر جک ما ناگهان در برابر جهان ظاهر شد

[ad_2]