جو بایدن و دونالد ترامپ ارزش خالص: چگونه رئیس جمهور جدید ایالات متحده جو بایدن ثروت خود را هنوز پشت دونالد ترامپ به دست آورد – حتی به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده عقب از دونالد ترامپ ، که بایدن است ، عقب است

ژانویه 21, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جو بایدن پس از پیروزی چشمگیر در شورش های انتخاباتی چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده شد.
  • بایدن باید به نبرد طولانی بپردازد تا به عنوان رئیس قدرتمندترین کشور جهان شناخته شود
  • حتی پس از رئیس جمهور شدن ، بایدن ، که به “طبقه متوسط” تعلق دارد ، توسط بز پشت سر گذاشته خواهد شد

واشنگتن
جو بایدن روز چهارشنبه پس از پیروزی چشمگیر در انتخابات آمریکا ، چهل و چهارمین رئیس جمهور این کشور شد. او با کمال هریس معاون رئیس جمهور سوگند یاد کرد. جو بایدن مجبور بود برای تصمیم گیری در مورد چگونگی ریاست قدرتمندترین کشور جهان ، نبرد طولانی با سلف خود ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را انجام دهد. با این حال ، حتی پس از رئیس جمهور شدن ، جو بایدن که به “طبقه متوسط” تعلق دارد ، هنوز از نظر دارایی از دونالد ترامپ میلیاردر عقب خواهد بود.

جو بایدن متولد 20 نوامبر 1942 تنها 9 میلیون دلار دارایی دارد. همسر جو بایدن جیل بایدن یک معلم است. منابع اصلی درآمد بایدن معاملات کتاب و هزینه سخنرانی وی است. جو بایدن در Delver دو خانه با قیمت 4 میلیون دلار دارد. آنها پول نقد و سرمایه گذاری در حدود 4 میلیون دلار دارند. علاوه بر این ، آنها یک میلیون دلار حقوق بازنشستگی فدرال دریافت می کنند.
بیدن بلافاصله پس از رئیس جمهور شدن ، شروع به اعطای تابعیت به 5 سرخپوست هند کرد
شروع از سال 1979 با حقوق سالانه 42،500 دلار
بایدن در سال 1979 با حقوق سالانه 42،500 دلار در مجلس سنا آغاز به کار کرد. اکنون پس از رئیس جمهور شدن ، وی 4 لاک یا 2،94،19،440 روپیه دریافت خواهد کرد. علاوه بر حقوق ، به رئیس جمهور آمریکا 17 کمک هزینه متفاوت تعلق می گیرد. آنها همچنین 50،000 دلار (3677430 روپیه) به عنوان هزینه سالانه ، 100،000 دلار (7354860 روپیه) بدون مالیات به عنوان هزینه سفر و 19،000 دلار (1397423 روپیه) به عنوان سرگرمی دریافت می كنند. جدا از این ، روسای جمهور فعلی و سابق نیز دارای بیمه های درمانی و بهداشتی هستند که بودجه کمد لباس دارند.

در مقابل ، دونالد ترامپ از نظر پول بسیار جلوتر از جو بایدن است. طبق گفته فوربس ، کل دارایی دونالد ترامپ حدود 3.1 میلیارد دلار است. ترامپ یک تاجر است و برج های برنده او در سراسر جهان از جمله هند گسترش یافته است. اگر در مورد زندگی بایدن صحبت کنیم ، این زندگی پر از کشمکش و چالش است. جو بایدن که از زندگی شخصی صحبت می کند ، رنج زیادی می کشد. اندکی پس از انتخاب به سنا در سال 1972 ، همسرش نیلیا و دخترش نائومی در یک تصادف رانندگی درگذشت ، در حالی که پسران آنها هانتر و بو به شدت زخمی شدند.
سخنرانی جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده: اولین پیام جو بایدن برای رئیس جمهور شدن – آمریکا را دوباره یکی کنید
پسر بزرگ بایدن بو در اثر سرطان مغز درگذشت
بایدن با کمک خواهر و خانواده اش هر دو پسر را بزرگ می کند. با این حال ، 5 سال پس از مرگ همسر اول خود ، نیل ، بایدن با جیل ازدواج کرد. جیل و بایدن یک فرزند دختر به نام اشلی متولد 1981 دارند. در سال 2015 پسر بزرگ بایدن بو در 46 سالگی بر اثر سرطان مغز درگذشت. صحبت از پسر کوچک بایدن هانتر ، شغل وی به عنوان وکیل و لابی گر ادعای فساد بوده است.

صحبت از زندگی سیاسی بایدن ، بایدن 77 ساله یک سناتور شش بار است. نه اینکه او در اولین تلاش خود به این موفقیت دست یابد. بایدن در انتخابات ریاست جمهوری در سال 1988 و 2008 ناکام ماند. بایدن ، از پیشکسوتان دلاور ، هنگامی که توانست در انتخابات ریاست جمهوری 29 فوریه در حزب دموکرات در کارولینای جنوبی کرسی را بدست آورد و همه رقبای خود را شکست ، بزرگترین دستیابی به موفقیت را داشت. بایدن که پنج دهه در واشنگتن دی سی به سر برد ، در بین مردم آمریکا چهره شناخته شده ای بود و در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما رئیس جمهور وقت آمریکا دو بار به عنوان معاون رئیس جمهور خدمت کرده بود.


از طریق رنج و قدرت ، قدرتمندترین فرد شوید
این داستان از مبارزه می گوید که بایدن رهبری است که از طریق بسیاری از چالش ها عنوان قدرتمندترین مرد جهان را بدست آورده است. جو بایدن ، جوزف رابین بایدن جونیور ، در سال 1942 در اسكرانتون ، پنسیلوانیا به دنیا آمد. وی از کودکی به دلاور نقل مکان کرد. جو بایدن قبل از ورود به سیاست چند روز به عنوان وکیل کار کرد. وی پنجمین سناتور جوان آمریکایی در طول تاریخ است و به عنوان سناتور طولانی مدت در دلاور خدمت کرده است.

جو بایدن

جو بایدن از نظر مالکیت بسیار عقب از دونالد ترامپ است

[ad_2]