جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده نامگذاری کابینه خود را به پایان رسانده و می گوید دونالد ترامپ که به نظر نمی رسد فحش می دهد چیز خوبی است: جو بایدن قبل از به قدرت رسیدن تیم خود را آماده کرد –

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • رئیس جمهور منتخب جو بایدن قبل از روی کار آمدن تیم خود را تشکیل داد
  • با افتخار می گویم که ما در مورد اسامی کابینه تصمیم گرفتیم: بایدن
  • اولین کابینه ای که زنان و مردان در آن به طور مساوی شرکت خواهند کرد: بایدن

واشنگتن
دونالد ترامپ که از پذیرش نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سر باز زد ، سرانجام آماده است قدرت را کنار بگذارد. ترامپ از 20 ژانویه به طور قانونی قدرت را به جو بایدن واگذار می کند. در اینجا ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن (رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن) مشغول آماده سازی برای دستیابی به قدرت است. جو بایدن تقریباً با تیمش تمام شده است. او گفت من افتخار می کنم که بگویم ما در مورد اسامی کابینه تصمیم گرفته ایم.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن گفت که این اولین کابینه ای است که زنان و مردان در آن مشارکت برابر دارند. همچنین افراد از هر نژاد نیز در این کابینه قرار خواهند گرفت.

حمله هسته ای را به آتش ترامپ تبدیل نکنید ، نگرانی رو به رشد در آمریکا درباره کد راه اندازی هسته ای
جو بایدن در مورد مقدمات استیضاح علیه دونالد ترامپ گفت که کنگره این تصمیم را می گیرد. من باید روی کارم تمرکز کنم.

در مورد مسئله واکسن کرونر ، بایدن گفت که واکسن ها ما را امیدوار می کنند ، اما اجرای آن یک چالش است. انجام این کار چالش برانگیز بزرگترین چالش به عنوان یک کشور خواهد بود.

دونالد ترامپ که در مراسم تحلیف بایدن شرکت نخواهد کرد ، سنت 152 ساله را نقض خواهد کرد
در همان زمان ، وقتی از وی سوال شد که ترامپ در مراسم تحلیف حضور ندارد ، بایدن با کنایه گفت: چندین چیز وجود دارد که هر دو در مورد آنها توافق داریم. برای آنها خوب است که در این مراسم شرکت نکنند.

در واقع ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در توییتر خود نوشت که برای همه کسانی که درخواست کردند ، من در مراسم تحلیف 20 ژانویه شرکت نمی کنم. ترامپ اولین رئیس جمهور در سال 1869 پس از اندرو جانسون ، هفدهمین رئیس جمهور ایالات متحده بود که در مراسم تحلیف جانشین خود شرکت نکرد.

[ad_2]