جو بایدن دستور لغو ممنوعیت سفر به مسلمانان را امضا کرد: به پیمان اقلیم پاریس بپیوندید و حکم مبدل شوید – جو بایدن تصمیم دونالد ترامپ را لغو کرد ، ممنوعیت مسلمانان را لغو کرد ، ماسک اجباری در ایالات متحده است

ژانویه 21, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جو بایدن از آمریكا تصمیمات دونالد ترامپ را لغو كرد
  • جو بایدن روز چهارشنبه چندین پرونده اعدام را به طور همزمان امضا کرد
  • آنها همچنین ممنوعیت سفر مردم بسیاری از کشورهای مسلمان را لغو کردند.

واشنگتن
جو بایدن ، چهل وچهارمین رئیس جمهور ایالات متحده ، دستور لغو تصمیمات دونالد ترامپ را به محض رسیدن به مقام خود صادر کرد. بایدن روز چهارشنبه چندین پرونده اعدام را به طور همزمان امضا کرد. در این حالت ، وقتی مهاجران راحت شدند ، ممنوعیت سفر از بسیاری از کشورهای مسلمان نیز لغو شد. با توجه به تهدید تاجگذاری ، جو بایدن این ماسک را در سراسر کشور اجباری کرد. پول حصار ساخته شده در مرز مکزیک نیز توقیف شد.

جو بایدن سیگنال سبز را برای پیوستن دوباره به توافق نامه آب و هوای پاریس داد و همچنین خروج آمریکا از سازمان بهداشت جهانی را متوقف کرد. بایدن در مجموع 15 دستور اجرا را امضا کرده است. پیش از این ، تیم بایدن گفته بود که امضای این دستورات ضررهای ترامپ را جبران می کند. پس از امضای این دستورات ، بایدن گفت که او هیچ وقت برای از دست دادن ندارد.
سخنرانی جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده: اولین پیام جو بایدن از زمان ریاست جمهوری – دوباره آمریکا را به یک Ek تبدیل کنید
شما باید 100 روز در آمریکا ماسک بزنید
وی گفت: “برخی از دستورات اجرایی که امروز امضا می کنم به تغییر بحران در تاج کمک می کند.” ما به روشی که قبلاً هرگز انجام نداده ایم ، با تغییرات اقلیمی مقابله خواهیم کرد. در عین حال ، ما برای اتحاد بین همه نژاد تلاش خواهیم کرد و همه جوامع را درک خواهیم کرد. به دنبال دستور بایدن ، استفاده از نقاب به مدت 100 روز در ایالات متحده امری ضروری بود. بایدن تصمیم ترامپ برای لغو تحریم مسلمانان را لغو کرد. در سال 2017 ، ترامپ هفت کشور با اکثریت مسلمان را ممنوع کرد.
جو بایدن چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا می داند که چه مقدار حقوق دریافت می شود و چه …
پیش از این جو بایدن از همه شهروندان آمریكا خواسته بود كه به جنگ پیروزی علیه تروریسم داخلی و ذهنیت بپیوندند. رئیس جمهور جو بایدن در اولین سخنرانی خود پس از سوگند روز چهارشنبه گفت که امروز “ما پیروزی یک نامزد را جشن نمی گیریم ، بلکه هدف دموکراسی و پیروزی دموکراسی است”. بایدن 78 ساله پس از سوگند به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور این کشور ، نه تنها قول داد روابط با همتایان جهانی خود را بازیابی کند ، بلکه مردم این کشور را به “دفاع از حقیقت و شکست دروغ” فراخواند.


“امروز روز آمریکا است … دموکراسی پیروز می شود”
وی با اشاره غیرمستقیم به تلاش های ترامپ برای انکار پیروزی بایدن در نتایج انتخابات اعلام شده در ماه نوامبر ، گفت: امروز روز آمریکا است … دموکراسی پیروز شده است. بایدن با استناد به چالش هایی مانند عفونت ویروس کرونا و مبارزه با بی عدالتی نژادی گفت: کارهای زیادی وجود دارد که می توانیم با هم انجام دهیم. وی با آگاهی از چشم انداز همه برای غلبه بر بیماری همه گیر ، بهبود اوضاع ، اتحاد کشور ، گفت: “همبستگی راه پیش رو است”. بایدن تأکید کرد که او رئیس جمهور تمام شهروندان آمریکایی است ، نه فقط کسانی که به او رأی می دهند و کسانی که رأی نمی دهند. بایدن در سخنرانی 21 دقیقه ای خود از شهروندان آمریکایی به خاطر پذیرش چالش و برقراری مجدد دموکراسی تمجید کرد.

بایدن

جو بایدن همزمان چندین برگ اعدام را امضا کرد

[ad_2]