جو بایدن در مورد تابعیت آمریکا برای هندی ها: جو بایدن دستوراتی را برای مهاجران فاقد سند هند ، راهی برای تابعیت آمریکا امضا می کند – به محض روی کار آمدن رئیس جمهور ، بایدن اعطای تابعیت به پنج هندی هند

ژانویه 21, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا به محض به قدرت رسیدن كار خود را بر عهده گرفت و بسیاری از تصمیمات ترامپ را لغو كرد
  • در همین حال ، جو بایدن همچنین دستورالعملی را برای آزادی مهاجران امضا کرده است.
  • این دستور به سود 1.1 میلیون مهاجر ، از جمله هندیانی که اسناد قانونی ندارند ، خواهد بود

واشنگتن
جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، بلافاصله پس از روی كار آمدن رئیس جمهور شد. بایدن با امضای چندین دستورالعمل اجرایی چندین تصمیم سلف خود ، دونالد ترامپ را لغو کرد. در همین حال ، بایدن همچنین یک دستورالعمل امضا کرده است که مهاجران را تسکین می دهد. این قرارداد به سود 1.1 میلیون مهاجر خواهد بود که فاقد سند قانونی هستند. حدود 5 سرخپوست لاکشی در آن وجود دارد.

جو بایدن پس از سوگند ابتدا شروع به تغییر کامل سیستم مهاجرت کرد. وی به دستور وی چندین سند را امضا کرد که سیاست جنجالی مهاجرت ترامپ را تغییر می دهد. جو بایدن از كنگره آمریكا خواست تا قوانینی را برای اطمینان از وضعیت دائمی 1.1 میلیون مهاجر غیرقانونی و مسیر رسیدن آنها به تابعیت تصویب كند. تخمین زده می شود که حدود 5000 نفر از نژاد هندی وجود داشته باشند که اسناد قانونی ندارند.
جو بایدن تصمیم دونالد ترامپ را لغو می کند ، تحریم مسلمانان را لغو می کند ، ماسک در ایالات متحده اجباری است
این لایحه مهاجرت دولت جو بایدن مغایر با سیاست سختگیرانه مهاجرت دولت ترامپ خواهد بود. یک مقام آشنا به این لایحه گفت ، به شرطی که هویت خود را محرمانه نگه دارد ، می توان این لایحه را پس از سوگند شدن بایدن در روز چهارشنبه ارائه کرد. بایدن به عنوان نامزد دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری ، اقدام مهاجرتی ترامپ را “حمله ای فاحش” به ارزش های آمریکا خواند. خطر اعزام این 11 میلیون نفر غیرقانونی از آمریکا به چشم می آمد.
سخنرانی جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده: اولین پیام جو بایدن از زمان ریاست جمهوری – دوباره آمریکا را به یک Ek تبدیل کنیدوعده قانونی کردن 1.1 میلیون مهاجر غیرقانونی
قبل از به دست گرفتن بایدن ، وی گفت که “این ضرر را جبران خواهد کرد”. بر اساس این لایحه ، منشأ افرادی که بدون هیچ گونه وضعیت قانونی در ایالات متحده زندگی می کنند تا 1 ژانویه 2021 بررسی خواهد شد و اگر آنها مالیات را برآورده کنند و سایر شرایط اساسی را داشته باشند ، پس از انقضا یک وضعیت موقتی پنج ساله برای آنها اصلاح می شود یا کارت سبز دریافت کنید. سپس می توانند برای سه سال دیگر تابعیت بگیرند. سناتورهای آمریکایی باب مندز و لیندا سانچز در حال کار بر روی این لایحه هستند که به کنگره ارائه می شود.
جو بایدن چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا می داند که چه مقدار حقوق دریافت می شود و چه …
ممنوعیت سفر به کشورهای دارای اکثریت مسلمان برداشته شده است

بایدن تصمیم ترامپ برای لغو تحریم مسلمانان را لغو کرد. در سال 2017 ، ترامپ هفت کشور با اکثریت مسلمان را ممنوع کرد. بایدن دستور آغاز مراحل ویزا را برای افراد در این کشورها صادر کرده است. وی همچنین گفت که باید تلاش شود تا خسارت کسانی که متحمل خسارت شده اند جبران شود. بایدن همچنین دستور داد دیوار در مرز مکزیک ساخته شود. از سوی دیگر ، جناح های حمایت کننده از مهاجران از دستور بایدن ستایش کردند.

بایدن

جو بایدن وضعیت قانونی مهاجران غیرقانونی را معرفی کرد

[ad_2]