جو بایدن امروز به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا سوگند یاد می کند: جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا سوگند یاد می کند

ژانویه 19, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • امروز جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا سوگند یاد می کند.
  • رئیس دادگستری جان رابرتس ساعت 12 ظهر (به وقت محلی) به بایدن در جبهه غربی پایتخت سوگند یاد خواهد کرد.
  • یعنی طبق ساعت هند ، این مراسم تحلیف ساعت 10.30 شب برگزار می شود.
  • این سایت قسم سنتی است ، جایی که بیش از 25000 سرباز گارد ملی در آن مستقر می شوند.

واشنگتن
جو بایدن چهارشنبه چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده خواهد بود ، در حالی که کمال هریس سوگند یاد می کند. بایدن و هریس چهارشنبه در میان افزایش نگرانی های امنیتی در مراسم تحلیف تاریخی متعاقب حمله اخیر طرفداران ترامپ به کاپیتول هیل (مجموعه پارلمان) ، سوگند یاد می کنند. رئیس دادگستری جان رابرتز در ساعت 12 ظهر (به وقت محلی) به بایدن در جبهه غربی پایتخت سوگند یاد خواهد کرد. توضیح اینکه زمان هند 10 ساعت و 30 دقیقه قبل از ایالات متحده به طول می انجامد و پس از آن ، طبق زمان هند ، این مراسم تحلیف در ساعت 22:30 برگزار می شود. این سایت قسم سنتی است ، جایی که بیش از 25000 سرباز گارد ملی در آن مستقر می شوند.

مراسم تحلیف به طور مستقیم از همه کانالهای اصلی ایالات متحده ، از جمله ABC ، ​​CBS ، CNN ، NBC ، MSNBC ، PBS پخش خواهد شد. در صورت تمایل می توانید با رفتن به https://bideninaugural.org/watch/ آن را تماشا کنید یا می توانید این مراسم تحلیف را به صورت زنده از Amazon Prime تماشا کنید.

این مکان توسط حامیان مستعفی رئیس جمهور دونالد ترامپ برای تظاهرات خشن به قلعه ای تبدیل شده است. بایدن 78 ساله با کتاب مقدس 127 ساله خانواده اش سوگند یاد می کند. در این مدت ، همسرش جیل بایدن ، کتاب مقدس را در دستان خود نگه می دارد. بایدن که مسن ترین رئیس جمهور تاریخ ایالات متحده خواهد بود ، بلافاصله پس از سوگند یادآوری اولین سخنرانی خود را به عنوان رئیس جمهور در این کشور انجام می دهد. سخنرانی تاریخی توسط وینی ردی ، یک شهروند آمریکایی از نژاد هندی که مبتنی بر وحدت و هماهنگی است ، آماده می شود.

وقتی در هند هستیم ، جو بایدن و کمالا هریس چگونه سوگند یاد می کنند؟ همه چیز را یاد بگیرید

هریس 56 ساله به عنوان اولین زن ، اولین زن سیاه پوست و معاون اول رئیس جمهور جنوب آسیا در تاریخ ثبت خواهد شد. وی توسط قاضی سونیا سوتوماره ، اولین عضو لاتین دیوان عالی کشور سوگند یاد می کند. سوتومار در سال 2013 به عنوان معاون رئیس جمهور توسط بایدن سوگند یاد کرد. وی با دو کتاب مقدس سوگند یاد خواهد کرد ، یکی با رجینا شلتون ، یکی از دوستان نزدیک خانواده و دیگری با اولین قاضی دادگاه عالی آفریقا ، تارگود مارشال. انتقال قدرت در سال جاری به خاطر جنجال هایش به یادگار مانده است.

این روند معمولاً پس از انتخابات آغاز می شد ، اما چند هفته پس از آنكه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور كنار رفته ، نتایج انتخابات 3 نوامبر را رد كرد ، آغاز شد. ترامپ گفته است که در مراسم تحلیف شرکت نخواهد کرد. مراسم تحلیف حدود ساعت 11 صبح آغاز می شود و طی آن خواننده رقصنده لیدی گاگا سرود ملی را می خواند و آماندا گورمن شعر ویژه ای را که در این مورد سروده شده می خواند. جنیفر لوپز ، خواننده بازیگر نیز در این دوره شرکت خواهد کرد.

با فکر کردن درباره “تانداوا” در پارلمان ، بدانید که وزیر کشور ناروتام چه گفت

[ad_2]