جو بایدن از وانیتا گوپتا تمجید می کند: او می گوید که باعث افتخار مهاجران هندی شده است – بدانید که وانیتا گوپتا از نژاد هندی است که بایدن از او تعریف کرد

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، وانیتا گوپتا را از نژاد هندی ستود.
  • بایدن می گوید وانیتا گوپتا مدافع حقوق مدنی است و باعث افتخار مهاجران هندی شده است
  • بایدن گوپتا ، یک شهروند هندی-آمریکایی را به عنوان دستیار دادستان منصوب کرد

واشنگتن
جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، وانیتا گوپتا را از نژاد هندی ستود. بایدن گفت وانیتا گوپتا یک فعال برجسته حقوق مدنی آمریکایی است و باعث افتخار مهاجران هندی شده است. بایدن گوپتا ، یک شهروند هندی-آمریکایی را به عنوان دستیار دادستان منصوب کرد. گوپتا 46 ساله در صورت تصویب مجلس سنا اولین زن سیاه پوستی خواهد بود که منصب خود را اعلام می کند.

در دلاور ، ویلمینگتون ، بایدن هنگام معرفی وی برای سمت مهم در وزارت دادگستری به خبرنگاران گفت: “من وانیتا گوپتا را برای سمت سوم در بخش ، دستیار دادستان کل کشور معرفی کردم. او مدافع برجسته حقوق مدنی در ایالات متحده است. بایدن گفت گوپتا کار خود را با صندوق حمایت قانونی NAACP آغاز کرد. وی سپس در وزارت دادگستری ACLU و سپس در دولت رئیس جمهور سابق باراک اوبام-بایدن خدمت کرد ، جایی که وی ریاست بخش حقوق مدنی را بر عهده داشت.

“ادامه دهید تا ما غذا را به سمت ما پرتاب کنیم.”
بایدن گفت: او در هر مرحله ، در هر دادخواست برای عدالت و اصلاح اشتباهات در دادگستری می جنگد. گوپتا گفت: “حضور من باعث افتخار مهاجران هندی خواهد شد.” وی گفت: “یك روز من همراه خواهر و مادربزرگم در یك مك دونالد نشسته بودیم … سپس گروهی از نژادپرستان كه به برتری سفیدپوست اعتقاد داشتند شروع به مسخره كردن ما و پرتاب غذا به سمت ما در هنگام عزیمت كردند.

گوپتا گفت: “این احساس هرگز از بین نرفته است که شما به دلیل هویت خود در امنیت نیستید.” با این حال ، به دلیل پدر و مادرم و شوهرم ، که خانواده آنها به دلیل خشونت و جنگ ویتنام به اینجا پناه برده بودند ، احساس دیگری را حفظ کردم. وی گفت كه بیش از هر چیز دیگری ، به وعده آمریكا ، دوست داشتن این كشور و تعهد در تلاش برای بهبود آن اعتقاد دارد. با این دو تحقق ، او به حرکت خود به جلو ادامه داد.

[ad_2]