جنگ سرد شی جین پینگ: شی جین پینگ در داووس برای جنگ سرد: شی جین پینگ برای جنگ سرد در داووس

ژانویه 25, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • شی جین پینگ به جهان داووس هشدار می دهد
  • جنگ سرد جدید را شروع نکنید ، جهان تقسیم خواهد شد
  • هر کشوری از وضعیت استرس زا رنج خواهد برد
  • همه احزاب برای از بین بردن تعصب باید متحد شوند

داووس
رئیس جمهور چین شی جین پینگ که با بسیاری از کشورها از جمله هندوستان شرایط تنش آمیزی ایجاد کرده است ، به رهبران جهان هشدار داده است که جنگ سرد جدید را شروع نکنند. شین پینگ روز دوشنبه در حالی که خواستار همکاری گسترده تر بین المللی بود ، گفت که علی رغم پیشرفت اولیه جهانی در جنگ کوید -19 ، این اپیدمی بسیار پایان یافته نیست.

جین پینگ در سخنرانی ویژه ای در برنامه مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس گفت: “تشکیل گروه های کوچک یا شروع جنگ سرد جدید ، اخراج ، ارعاب یا سرزنش دیگران فقط منجر به ایجاد تفرقه خواهد شد.” شین پینگ گفت: این شرایط استرس زا به منافع هر کشوری آسیب می رساند و رفاه مردم را قربانی می کند.

پایان همه گیری
شین پینگ گفت این اپیدمی باید فرصتی برای بررسی مزایای جهانی شدن باشد. وی همچنین قول داد که گشایش بیشتری در اقتصاد چین ایجاد کند. رئیس جمهور گفت: “با کمک علم ، استدلال ها و روحیه انسانیت ، جهان در مبارزه با Kovid-19 پیشرفت اولیه کرده است.” وی گفت: “همه گیر همه چیز از پایان گذشته است … اما بهار سرد و تاریکی نمی توانند جلوی آمدن نور صبح را بگیرند.”


تعصبات ایدئولوژیک را رد کنید
وی همچنین خواستار کنار کشیدن “تعصبات ایدئولوژیک” شد تا بتوانیم با هم در مسیر همزیستی مسالمت آمیز ، منافع متقابل و همکاری گام برداریم. جین پینگ گفت: “هیچ کس به دلیل اختلافات ضرری ندارد. کسانی که بیشترین آسیب را می زنند ، استکبار ، تعصب و نفرت هستند. وی همچنین خواستار ارتقا of همکاری جهانی از طریق مراحل مختلف از جمله گسترش واکسن در همه کشورها شد. جین پینگ تأکید کرد که چین معتقد است که همه اختلافات را از طریق گفت وگوهای متقابل حل می کند. وی گفت: چین به راه حفظ روابط دوستانه و روابط همکاری با همه کشورها ادامه خواهد داد.

چین توطئه ای بر سر دیپلماسی واکسیناسیون هند آغاز کرده است!

پرونده عکس

پرونده عکس

[ad_2]