جنجال فوز العتیبی: ستاره عربستان سعودی در شبکه های اجتماعی فوز آل اوتیبی و همسرش در حالی که الکل می نوشیدند در دستشویی برهنه بودند

ژانویه 23, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ریاض
Fuz al Otaibi ، ستاره رسانه های اجتماعی سعودی دیده شده است که به اشتراک گذاشتن عکس های جشن ها گران است. فوز العتیبی چندین عکس را در پروفایل شبکه های اجتماعی خود به هنگام نوشیدن شامپاین در وان با همسرش احمد موسی به اشتراک گذاشت. از آن زمان ، افراد لجباز عربستان سعودی علیه او لشکرکشی کردند. بگذارید به شما بگویم که عربستان سعودی به دلیل ایدئولوژی رادیکال اسلامی در سراسر جهان شناخته شده است.

ارتش اغلب توییت های جنجالی را حفظ می کند.
گفته می شود فوز العتیبی ستاره محبوب عربستان در شبکه های اجتماعی است. او اغلب پست هایی را تحریک می کند که محافظه کاران مذهبی را تحریک می کند. به دلیل جنجال ها ، به شهرت نیز دست یافت. حساب Snapchat وی اخیراً تأیید شده است ، پس از آن وی احتراماً این عکس ها و فیلم ها را به اشتراک گذاشت.

درخواست دستگیری ارتش
بسیاری از مصرف کنندگان ارتدوکس مذهبی خواستار برخورد قاطع علیه پست وی شده اند. مصرف کنندگان آنها را به نقض عفت عمومی متهم می کنند. نه تنها این ، تعداد زیادی از مصرف کنندگان نیز خواهان دستگیری وی هستند. بسیاری از مصرف کنندگان معتقدند که فرهنگ سعودی به همین دلیل می تواند آسیب ببیند.


افرادی که در حمایت ایستاده اند
در همین زمان ، بسیاری از مردم از فوز العتیبی نیز حمایت می کردند. او ادعا می کند که هر دو شامپاین و شراب غیرالکلی هستند. در چنین شرایطی ، این ستاره در شبکه های اجتماعی هیچ قانونی را نقض نکرده است. مردم همچنین گفتند که همه حق دارند جشن بگیرند.


ارتش اغلب با اختلافات محاصره می شود.
فائز آل اوتیبی بیش از 5 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. غالباً اقدام به انتشار می کند که این مغایر با ایدئولوژی راسخ عربستان است. وی همچنین چندین مجله علیه خلاف شرع منتشر کرده است. در نتیجه ، نام او غالباً با بحث و جدال احاطه شده است.[ad_2]