جف بزوس: جف بزوس بنیانگذار آمازون 1.7 میلیون دلار از دوست دختر برادرش مایکل سانچز می خواهد – دومین میلیاردر ثروتمند جهان جف بزوس 12 تاج غرامت از برادر دوست دخترش می خواهد

ژانویه 27, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جف بزوس به دنبال 12 روپیه غرامت از مایکل سانچز ، برادر دوست دخترش لورن سانچز است.
  • مایکل سانچز از جف بزوس و مشاور امنیتی وی گاوین دی بیکر شکایت کرده است
  • وی گفت بزوس و گاوین با گفتن به خبرنگاران سعی کردند او را تحقیر کنند

واشنگتن
جف بزوس ، مالک آمازون و دومین میلیاردر ثروتمند روی زمین ، 12 روپیه غرامت از دوست دخترش مایکل سانچز ، برادر لورن سانچز خواستار شده است. مایکل از بزوس و مشاور امنیتی او گاوین دی بیکر شکایت کرده است. وی گفت بزوس و گاوین در تلاشند خبرنگاران را تحقیر کنند و به آنها بگویند منبع عکس برهنه صاحب آمازون مایکل است.

مایکل پرونده علیه بزوس را از دست داد زیرا تنها منبعی که داشت این بود که از روزنامه نگاران در مورد آن چیزهایی شنیده بود. بزوس در دادخواست روز جمعه در دادگاه لس آنجلس گفت مایکل با به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی با روزنامه به ازای دو میلیون دلار ، خواهر و بزوس را فریب داده است. نه تنها این ، مایکل با درخواست و تهدید به خصوصی جلوه دادن اطلاعات عمومی سعی در شکنجه آنها داشت.
دوست دختر جف بزوس ، لورن سانچز ، این ماجرا را فاش کرد
“بزوس به دلیل اتهامات متحمل خسارات زیادی شد”
در حال حاضر بزوس حدود 193 میلیارد دلار دارایی دارد. از طرف دیگر ، وکیل مایکل ، تام وارن گفت که درخواست بزوس برای تاکسی در بسیاری از سطوح نفرت انگیز و مضحک است. نشریه National Inquirer در گزارشی در ژانویه 2019 احساسی ایجاد کرد و رابطه خارج از ازدواج بزوس را فاش کرد. حتی روزنامه پیامک مکالمه این دو را منتشر کرده بود.

در این روند ، مایکل ادعا می کند که به دلیل ادعاهای بزوس رنج زیادی برده است. وی گفت که حمله FBI به خانه اش در مقابل همسایگان انجام شده است. در این پرونده همچنین عنوان شده است كه وی در زمان انقضا things امور ، “برادر و مدیر معتمد” خواهرش لورن سانچز بوده است. با این حال ، لورن پرونده برادرش علیه بزوس را “بی اساس و غیر واقعی” توصیف کرد.

[ad_2]