تیم WHO پنجشنبه به ووهان می رود تا منشأ تاج را بفهمد ، آیا حقیقت آشکار می شود؟ – چین می گوید تیم سازمان بهداشت جهانی ، که در مورد منشا covid-19 تحقیق خواهد کرد ، روز پنجشنبه وارد می شود

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

پکن
تیم سازمان بهداشت جهانی برای بررسی پیدایش ویروس تاج که بیش از 9 میلیون نفر را در سراسر جهان کشته است ، در تاریخ 14 ژانویه به ووهان چین سفر می کند. چندین سال همچنین س questionsالاتی را در مورد اینکه تیم WHO برای بررسی این اپیدمی جهانی در یک سال به ووهان می رود ، ایجاد کرده است. مردم شک دارند که این تور نتیجه قابل توجهی به همراه داشته باشد. از طرف دیگر ، چین از ابتدا با ترس در مورد منشأ تاج ووهان بی اساس است. چین همچنین می تواند این دانشمندان را به مدت 14 روز قرنطینه کند.

سکوت چین در هنگام بازدید از متخصصان موسسه ووهان
ژو لیزان ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین با تأیید بازدید متخصصان WHO ، در یک کنفرانس خبری روز دوشنبه گفت که چین از مطالعه متخصصان از سراسر جهان برای تعیین منشا ویروس و روش انتشار آن حمایت می کند. با این حال ، ژائو جزئیاتی در مورد این بازدید و اینکه آیا اجازه بازدید از موسسه ویروس شناسی ووهان (WIV) را دارد ، ارائه نداد. چندین کارشناس دیگر ، از جمله دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، ادعا می کنند که این تاج از موسسه ووهان است.

آیا چین به تیم WHO اجازه می دهد تا تحقیقات صحیح را انجام دهد؟
با این حال ، WIV اتهامات را به دلیل انگیزه های سیاسی رد کرد. پیش از این ، جن ایشین ، معاون رئیس کمیسیون بهداشت ملی (NHC) در تاریخ 9 ژانویه به رسانه ها گفت که زمان ورود تیم به ووهان هنوز در حال بررسی است. ژنگ گفت چین و سازمان بهداشت جهانی در چهار کنفرانس ویدئویی درباره توافق ویژه ای برای تحقیق توافق کردند. همچنین کارشناسانی از چین به همراه تیمی که برای تحقیق در این زمینه می آید از ووهان دیدار خواهند کرد. با این حال ، احتمال دخالت دولت چین در تحقیقات آنها نیز وجود دارد.

جهان نمی داند که تاج ، قاتل 1.9 میلیون نفر از کجا آمده است
پیش از این ، رئیس سازمان جهانی بهداشت Tedros Adhanom Gebrays از پکن به دلیل عدم مجوز لازم به تیمی از متخصصان انتقاد کرد. همچنین انتظار می رود این تیم متخصص به مدت 14 روز در قرنطینه در آنجا بماند. تاکنون 1،944،711 نفر بر اثر این ویروس کشنده در سراسر جهان جان خود را از دست داده اند ، تعداد افراد آلوده به 90،768،716 نفر رسیده است.

ویروس تاج کجا متولد شد؟ چین سرانجام آماده تحقیقات است
آیا کارشناسان انتخاب چین در تحقیقات شرکت دارند؟
WHO به بازی در دامان چین متهم شده است. بر اساس یک گزارش ، چین همچنین سعی کرده است در انتخاب تیم برای دیدار از ووهان مداخله کند. WHO لیستی از کارشناسان را در اختیار چین قرار داد که شامل اسامی افرادی است که موضوع را بررسی خواهند کرد. این سازمان ملل متحد قبلاً تاییدیه چین را دریافت کرده است.


چین پیش از تحقیق نظریه ووهان را رد کرد
حتی قبل از تحقیقات WHO ، چین ادعا كرد كه اولین مورد كوید -19 در ووهان به معنای این نیست كه انتقال از همان شهر چین آغاز شده است. اخیراً ، چندین رسانه تحت کنترل دولت چین گزارش داده اند که ویروس تاج در بسته های مواد غذایی وارداتی از خارج از کشور پیدا شده است. چین ادعا می کند که ویروس کرون نیز در بسته ماهی های دریایی از هند یافت شده است. ادعا شده بود که ویروس ممکن است از طریق این بسته ها از خارج به چین آمده باشد.

[ad_2]