توییتر برای همیشه حساب خروجی ما از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را فسخ می کند: توییتر سرانجام حساب دونالد ترامپ را می بندد

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • توییتر علیه دونالد ترامپ به دلیل حمله به پارلمان ایالات متحده و خشونت علیه او وارد عمل شده است
  • توییتر حساب دونالد ترامپ را به صورت محلی بست
  • با توجه به احتمال خشونت بیشتر در آینده ، توییتر این اقدام را علیه ترامپ انجام داده است

واشنگتن
حساب خروجی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در توییتر روز پنجشنبه در ایالات متحده به حالت تعلیق درآمد. شبکه اجتماعی توییتر گفته است که حساب توئیتر دونالد ترامپ به دلیل احتمال خشونت بیشتر برای همیشه به حالت تعلیق درآمده است.

پیش از این ، حساب های فیس بوک و اینستاگرام دونالد ترامپ حداقل برای دو هفته یا احتمالاً برای مدت نامحدود ممنوع بود. این را مارک زاکربرگ ، رئیس فیس بوک هنگام نوشتن پست تأیید کرد. زاکربرگ می نویسد که اجازه انتشار به ترامپ بسیار خطرناک است.

مارک زاکربرگ گفت ، حساب های فیس بوک و اینستاگرام دونالد ترامپ به طور نامحدود ممنوع شده است

توییتر گفت: “ما آخرین توییت های حساب ترامپ را به دقت بررسی کردیم. سپس به نحوه گرفتن توئیت های وی پرداختیم. به دلیل تهدید بیشتر تصمیم گرفتیم حساب او را به طور دائم ببندیم. پس از این اقدام در توییتر ، ترامپ دیگر نمی تواند حساب خود را باز کند. توییت ها و عکسهای پروفایل او برداشته شده است.

پیش از این ، ترامپ ضمن هشدار ، حساب ترامپ را قفل کرده بود
پیش از این ، با توجه به وضعیت خشونت آمیز واشنگتن ، توئیتر با هشدار به دونالد ترامپ ، دسته خود را در توییتر قفل کرده بود. توییتر گفت “سه توییت دونالد ترامپ باید در نتیجه خشونت مداوم در واشنگتن دی سی حذف شود ، زیرا این توییت ها سیاست یکپارچگی مدنی ما را نقض می کنند.” توییتر گفت این بدان معناست که حساب دونالد ترامپ پس از حذف این توییت ها به مدت 12 ساعت قفل خواهد ماند. اگر توییت ها پاک نشوند ، حساب توییتر آنها قفل خواهد ماند.

جو بایدن قبل از به قدرت رسیدن تیم خود را آماده کرد ، گفت – دونالد ترامپ خوب نیست که قسم بخورد

ترامپ به شورشیان گفت “دوستت دارم”
در ویدئویی که در فیس بوک ، توییتر و یوتیوب منتشر شده ، دونالد ترامپ قبل از اینکه خواستار بازگشت آنها به خانه شود ، به شورشیانی که به پایتخت آمریکا (پارلمان) حمله کردند ، گفت “من شما را دوست دارم”. نه تنها این ، او همچنین ادعاهای دروغ خود را در مورد تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تکرار کرده بود.

دونالد ترامپ

دونالد ترامپ (پرونده عکس)

[ad_2]