توئیتر حساب جعلی بزرگترین رهبر ایران را متوقف کرد ، ترامپ را به حمله تهدید کرد – حساب آیت الله علی خامنه ای پس از توییت گلف دونالد ترامپ در زیر سایه هواپیما متوقف شد

ژانویه 22, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

تهران
توییتر به دلیل تهدید دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا ، حساب جعلی توسط رهبر ارشد مذهبی ایران ، آیت الله علی خامنه ای را به طور موقت متوقف کرد. این حساب قبلاً به عنوان دستگیره توییتر دفتر خامنه ای توصیف شده بود. سپس سر و صدای زیادی از ایران به آمریکا به صدا درآمد. گفته می شود که این حساب جعلی توییتر ، خامنه ای ، به تلافی ترور ژنرال ارتش ایران ، کسیم سلیمانی ، تلافی کرده است.

ترامپ تهدید به حمله شد
از این حساب عکسی منتشر شد که در آن دونالد ترامپ در سایه بمب افکن روحانی B-2 در حال بازی گلف دیده می شود. بالای این عکس نوشته شده بود که “انتقام اجتناب ناپذیر است”. کلمه بادلا در آن با رنگ قرمز نوشته شده بود. در این تصویر همچنین آمده است که “قاتل کسیم سلیمانی و شخص سفارش دهنده قتل باید هزینه آن را بپردازند.”

کسیم سلیمانی به دستور ترامپ کشته شد
به دستور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور وقت آمریکا ، ژنرال ارتش ایران قاسم سلیمانی در تاریخ 3 ژانویه 2020 در حمله هواپیمای بدون سرنشین توسط ارتش آمریکا کشته شد. در آن زمان ، سلیمانی با اتومبیل فرودگاه بین المللی بغداد ، پایتخت عراق را ترک می کرد. ایران با تحریک مرگ ژنرال خود ، به چندین پایگاه نظامی آمریكا در عراق حمله كرد.

ترامپ بمب افکن 01

این عکس سر و صدا ایجاد کرد

جک دورسی ، مدیر عامل توییتر نیز هدف قرار گرفته است

در همان زمان ، بسیاری از کاربران توییتر به این عکس توسط جک دورسی ، مدیر عامل شرکت رسانه های اجتماعی توییتر مراجعه کرده اند. او در توییت خود به جک اشاره کرد و گفت که سکوی او مخالف سخنان نفرت است. در واقع ، مصرف کنندگان آن را مورد تنفر از ترامپ می دانند. در نتیجه ، توییتر به دنبال خشونت در 6 ژانویه در پارلمان آمریکا ، حساب کاربری ترامپ در توییتر را ممنوع کرد.

خامائنی 01

ایران برای دستگیری ترامپ از اینترپل کمک می گیرد
یک سال پس از ترور سرلشکر قاسم سلیمانی ، ایران بار دیگر برای دستگیری ترامپ از نهاد بین المللی اینترپل کمک می گیرد. ایران از اینترپل خواسته است اطلاعیه ای از گوشه سرخ علیه 47 مقام آمریکایی از جمله ترامپ صادر کند. پیش از این ، ایران در ژوئن برای صدور اطلاعیه از گوشه قرمز به اینترپل متوسل شد ، اما پس از آن درخواست تجدیدنظر آن رد شد.

[ad_2]