تنش های ایالات متحده و چین: ژاپن و ایالات متحده برای تقویت روابط دفاعی با کشورهای اروپایی در اقیانوس هند و اقیانوس آرام علیه چین – ایالات متحده و ژاپن همچنین شامل چاکراویو ، انگلیس-فرانسه و آلمان برای محاصره چین هستند

ژانویه 7, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • آمریکا و ژاپن ، کشورهای اروپایی مانند انگلیس ، فرانسه و آلمان را در دریای چین جنوبی فرا می خواند
  • ایالات متحده و ژاپن در حال آماده سازی برای پایان دادن به داداگیری چین در دریای چین جنوبی هستند
  • نیروی دریایی همچنین ناو هواپیمابر خود Queen Elizabeth ، فرانسه را برای اعزام به انگلیس مستقر خواهد کرد

توکیو
ایالات متحده و ژاپن استراتژی جدیدی را برای جلوگیری از تجاوزات فزاینده چین در دریای چین جنوبی ایجاد کرده اند. ایالات متحده و ژاپن ملت های قدرتمندی مانند انگلیس ، فرانسه ، آلمان و ایتالیا را به دریای چین جنوبی دعوت کرده اند تا تحرکات چین در دریا را از بین ببرند. همزمان چین در حال مدرن سازی سریع ارتش خود است. که از طریق آن می خواهد جاه طلبی های دریایی و منطقه ای خود را برآورده کند.

انگلیس ، فرانسه و آلمان کشتی های جنگی می فرستند
کشورهای اروپایی در استراتژی استراتژیک خود برای سال 2021 منطقه هندو-اقیانوس آرام را در اولویت قرار می دهند. به همین دلیل انگلیس ناو هواپیمابر Queen Elizabeth و گروه حمله آن را در ماه های آینده در شرق آسیا مستقر می کند. در همان زمان ، فرانسه کشتی جنگی نیروی دریایی خود را به ژاپن می فرستد ، در حالی که آلمان ناوچه را.

ژاپن روابط با آلمان را تقویت می کند
ایالات متحده و ژاپن نیز خواهان پیوستن به کشورهای اروپایی برای تصاحب چین هستند. وزیر دفاع ژاپن نوبو کیشی در جلسه آنلاین با همتای آلمانی آن کرامپ-کارنباور در 15 دسامبر گفت که ژاپن پتانسیل توسعه همکاری های دفاعی با اروپا را دارد. کرامپ-کارنباور گفت که آنچه در اقیانوس هند و اقیانوس آرام رخ می دهد هم آلمان و هم اروپا را تحت تأثیر قرار داده است. ما می خواهیم برای محافظت از حمل و نقل مبتنی بر قوانین در هند و اقیانوس آرام با هم کار کنیم.

نیروی دریایی پاکستان 0111

چین با این کشورها در دریای چین جنوبی جنگیده است
چین بطور مداوم در حال افزایش فعالیتهای نظامی خود در دریاهای جنوب چین و چین شرقی است. به همین دلیل پایگاههای نظامی خود را در بسیاری از جزایر غیرمسکونی واقع در این دو دریا ایجاد کرده است. چین همچنین با برونئی ، مالزی ، فیلیپین ، تایوان و ویتنام بر سر افزایش اشتهای زمین خواری اختلاف دارد.

آلمان همچنین به قصد چین مشکوک است ، او می گوید – من نمی توانم چشمانم را از واقعیت بدزدم
چرا انگلیس موافقت کرد که علیه چین جنگ کند
بر سر هنگ کنگ و انگلستان بر سر هنگ کنگ اختلاف است. چین قانون امنیت ملی هنگ کنگ را به زور در ماه ژوئیه اعمال کرد. از آن زمان ، رهبران و فعالانی که مخالف چین هستند یا خواستار دموکراسی هستند ، زندانی شده اند. از آن زمان ، هنگ کنگ قبلا مستعمره انگلیس بود. انگلیس این مستعمره را با شرایط خاصی به چین واگذار کرد. انگلیس همچنین هنگامی که چین اختیار خود را در هنگ کنگ آغاز کرد ، با تمسخر همه شرایط ، تصمیم به اعتصاب شغلی ملکه الیزابت علیه چین گرفت.

تنش ها از چین افزایش می یابد ، انگلیس وارد عمل می شود ، ناو هواپیمابر ناوشکن “ملکه الیزابت” را به آسیا می فرستد
کشتی جنگی آلمان نیز گشت خواهد زد
آلمان همچنین قصد دارد ناوگان خود را در اقیانوس هند و مناطق اطراف آن مستقر کند تا رشد توسعه طلبی چین را کنترل کند. آناگرت کرامپ وزیر امور خارجه ، جانشین نخست وزیر آلمان آنگلا مرکل ، چند روز پیش گفت که منطقه هند و اقیانوس آرام برای رونق جهان بسیار مهم شده است. ما معتقدیم که آلمان باید هویت خود را در منطقه بهبود بخشد. آناگرت که به AKK معروف است ، گفت: اروپا سال گذشته با برنامه اقتصادی چین و استراتژی ژئوپلیتیک کاملاً مطلع شد. چین یک شریک تجاری مهم آلمان است و ما روابط اقتصادی قوی با چین داریم که به نفع هر دو کشور است.

[ad_2]