تله عسل چینی برای ایالات متحده: تله عسل چینی بسیاری از ما سیاستمداران گرفتار یک رسوائی شدیم نیش نیش – بسیاری از سیاستمداران آمریکایی در دام عسل چینی گرفتار شدند ، کارآگاهی که به دلیل رابطه جنسی خراب شد!

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

چین که در آبها و آسمان ها ایالات متحده را به چالش می کشد ، اکنون از طریق یک زنبور عسل اطلاعات را جمع آوری می کند. چند روز پیش ، ایالات متحده از یک جاسوس چینی باخبر شد که پس از 4 سال اقامت در کشورش در سال 2015 به پکن بازگشت. که سالها به عنوان دانشجوی خارجی در ایالات متحده زندگی کرد. همچنین گزارش هایی از روابط فیزیکی این زن با بسیاری از سیاستمداران بزرگ آمریکا گزارش شده است. گفته می شود که علاوه بر شهردار آمریکا ، یک رهبر ارشد حزب دموکرات بایدن نیز در این شبکه جاسوسی گرفتار شده است.

یک نماینده آمریکایی اسرار بسیاری را به دام انداخته است

طبق گزارشی از سوی The Sun ، این جاسوس چینی از چین Christine Phang نامیده می شود که به Phang Phang نیز معروف است. چهار سال پس از این آمریکا ، این جاسوس بسیاری از سیاستمداران آمریکایی را به دام انداخته بود. همچنین این شامل اریک سوولول نماینده دموکرات و عضو کمیته اطلاعات سنای ایالات متحده است. همچنین ادعاهایی وجود دارد که سوالیول و کریستین رابطه فیزیکی داشته اند. با این حال ، قانونگذار آمریکایی هرگز روابط متقابل را به طور علنی به رسمیت نمی شناسد.

رهبران آمریكا از زیبایی و وسعت حیرت زده شده اند

در این گزارش همچنین ذکر شده است که در سال 2014 ، جاسوس چینی ، کریستین فانگ ، بودجه مالی اریک سوول را برای این مسابقه تأمین کرد. در نتیجه ، اریک تحت کمپین جمع آوری کمک های مالی ، طیف گسترده ای ، زیبایی قرار گرفت. سپس نزدیکی زیادی بین این دو وجود داشت. با این حال ، وقتی آژانس اطلاعاتی آمریکا FBI به اریک خبر داد که وی جاسوس چینی است ، از کریستین فاصله گرفت.

آژانس اطلاعاتی آمریكا نتوانست عقب باشد

در سال 2015 ، FBI اطلاعاتی در مورد کریستین فانگ دریافت کرد. سپس FBI نیز یک تله ایجاد کرد تا او را با دستان قرمز شکار کند. با این حال ، کریستین ، متخصص در کار خود ، قبلاً به نیرنگ آژانس اطلاعاتی آمریکا پی برده و از کشور گریخته است. گفته می شود بسیاری از سیاستمداران آمریکایی در اجتناب از وی در آمریکا نقش داشته اند.

بنابراین هزاران کارآگاه چینی در آمریکا گرفتار شده اند؟

دانیل هافمن ، مأمور سابق سازمان سیا ، به فاکس نیوز گفت صدها هزار جاسوس چینی با دام عسل در بلغارستان هستند. این جاسوس ها اطلاعات طبقه بندی شده ای را در چین حمل می کنند. وی گفت: چین سالانه صدها نفر از جاسوسان خود را به زبان انگلیسی خوب آموزش می دهد و آنها را به عنوان دانشجو در دانشگاه های آمریکا ثبت نام می کند. از این پس این جاسوسان سیاستمداران و مقامات آمریکایی را در شبکه خود اسیر کرده و اطلاعات دریافت می کنند.

شکار از طریق شبکه های اجتماعی

این جاسوسان برای گرفتن Honeytrap از شبکه های اجتماعی استفاده گسترده می کنند. آنها با این کار با سیاستمداران و مقامات آمریکایی ارتباط برقرار کردند. وی گفت که Phang Phang یا Christine Phang نیز توسط وزارت امنیت دولتی چین برای جاسوسی در آمریکا فرستاده شده اند. وی گفت: “من می توانم با اطمینان بگویم که تعداد زیادی از جاسوسان چینی هنوز در ایالات متحده فعال هستند كه تلاش می كنند كادرهای بزرگ و سیاستمداران را به دام بیندازند.”

نه تنها در آمریکا ، بلکه در فرانسه و انگلیس نیز اسیر چینی فعال است

نه تنها در آمریكا ، این جاسوسان چینی به دام افتاده در فرانسه ، انگلیس و هلند نیز رایج هستند. فرانسه در سال 2011 هشدار داد که چین تعداد زیادی تله جاسوسی را به کشور خود می فرستد. پس از آن ، روابط دو کشور نیز رو به وخامت نهاد. در حالی که انگلیس و هلند در سال 2016 ادعاهای مشابهی را در چین مطرح کرده بودند.

چین ارتشی از جاسوسان زیبا ایجاد کرده است

چین از روش های بسیار ارزان برای استخدام جاسوس در کشور خود استفاده می کند. این شامل تحت فشار قرار دادن خانواده های چینی ، سیاه نمایی است. از طریق این جاسوسان ، چین در تلاش است تا سیاستمداران ، تجار و مقامات ناشناخته غربی را از طریق یک تله عسل به دام بیندازد. به همین دلیل چین زنان زیبا را به خدمت می گیرد و سپس آنها آموزش می بینند و به مقصد می فرستند. این زنان از هدف عکس و فیلم ناخواسته می گیرند. سپس مجبور می شوند هر کاری که می خواهند انجام دهند. یک تاجر انگلیسی که در چین کار می کند گفت چین در کشور خود نه تنها در خارج از کشور دام می اندازد. توسط آژانس اطلاعات چین اداره می شود. چین شبکه جاسوسی جامعی را در سراسر جهان ایجاد کرده است.

[ad_2]