تصویری از کراکرهای نادر پاکستانی: ماهیگیران نادر ماهی مرکب پاکستانی با وزن 48 کیلوگرم

می 31, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • یک ماهیگیر یک ماهی نادر را در سواحل جوانى در گوادر پاکستان صید کرد.
  • گفته می شود قیمت این ماهی 48 کیلوگرم 72 لاری است.
  • این ماهی گونه بسیار کمیابی به نام Croaker است که در چین بسیار محبوب است.

کراچی
گفته می شود وقتی سرنوشت فرد وارونه شود ، نمی توان این حرف را زد. اتفاق مشابهی برای ماهیگیری از پاکستان افتاد. یک ماهیگیر یک ماهی نادر را در دریای عرب در سواحل یودانی در منطقه گوادر پاکستان صید کرد. گفته می شود قیمت این ماهی 48 کیلوگرم 72 لاری است. این ماهی متعلق به گونه تمساح است که گفته می شود بسیار نادر است.

صاحب این قایق ماهیگیری روپیه ، ساجید حاجی آباباکر ، به روزنامه داون گفت که وقتی ماهی صید شد ، وحید بالوک ، ساکن آن زمان پیشکان ، آن را هدایت می کرد. از سوی دیگر ، احمد ندیم ، معاون مدیر شیلات ، گوادر ، تأیید کرد که او هرگز ماهی با این قیمت را ندیده است.

تقاضای زیاد ماهیان ظروف بزرگ در چین و اروپا
این ماهی با حدود 48 کیلوگرم وزن 72 لاری به فروش رسید. آبکار گفت که یک بار در حراج ماهی ، قیمت آن به 86 روپیه لاک رسید. وی گفت: به مشتریان خود تخفیف دادیم و با پیروی از این رسم ، قیمت ماهی را 72 لاک تعیین کردیم. عبدالرحیم بالوک ، زیست شناس دریایی پاکستانی گفت که تقاضا برای ماهی ظروف بزرگ در چین و اروپا بسیار زیاد است.

بلوخ گفت: “این ماهی نادر به دلیل گوشت خود ارزشمند است.” از قسمت های این ماهی برای دارو و جراحی استفاده می شود. مدتی قبل یک ماهیگیر به نام عبدالحق یک شیطان صید کرده بود. این ماهی به هفت لک 80 هزار روپیه پاکستان فروخته شد. بعد از ملاقات با این ماهی در جامعه ماهیگیران جو شادی ایجاد می شود.

[ad_2]