تشکیل ستاره 3d: تشکیل ستاره از ابرهای گازی که در شبیه سازی سه بعدی مشاهده شده است: ستاره در میان ابر گاز به صورت 3 بعدی ظاهر می شود

می 20, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
چگونه یک ستاره متولد می شود؟ این دیدگاه برای اولین بار مشاهده می شود. پیش از این ، دانشمندان ابرهای گازی را با استفاده از شبیه سازی مدل های با وضوح بالا که در آن ستاره ها تولید می شود ، مشاهده کرده بودند. تیم این مدل سه بعدی را با کمک فیزیکدانان نجومی از دانشگاه نورث وسترن ، ایلینوی ، آمریکا طراحی کردند. به نظر می رسد ستاره با حباب گاز تشکیل شده است.

“مدل برای اولین بار دیده می شود”
چارچوب محاسباتی که STARFORGE نامیده می شود ، برای اولین بار یک گاز با وضوح بالا و یک گاز رنگی با رنگی دارد که 100 برابر بزرگتر از قبل به نظر می رسد. این شامل تشکیل و تکامل ستاره ها ، و همچنین جت ، تابش ، باد و فعالیت های اطراف سوپرانو است. محققان می خواهند بدانند که چرا تشکیل ستاره کند است ، چه چیزی باعث ایجاد توده ستاره می شود و چرا ستاره ها به صورت خوشه ای تشکیل می شوند.

https://www.youtube.com/watch؟v=Aehqb-vDV_w

به بسیاری از سالات پاسخ دهید
تیم STARFORGE شامل اعضای تگزاس ، کالتک ، تورنتو و دانشگاه هاروارد است. او با کمک STARFORGE کشف کرد که جت های گازی نقش مهمی در تشکیل جرم یک ستاره دارند. با تخمین جرم ستاره ، محققان می توانند روشنایی و روند داخلی آنها را درک کنند ، که همچنین اطلاعات دقیق در مورد پایان آنها را ارائه می دهد.


“زندگی میلیون ها سال”

از زمان تولد تا پایان ، این ستاره طی میلیون ها سال روند زیادی را پشت سر گذاشته است. بنابراین ، وقتی کسی آن را می بیند ، به نظر می رسد بخشی از همین روند است. ستاره ها از کوره گاز متولد می شوند ، بنابراین پنهان می مانند. STARFORGE شامل پویایی گاز ، میدان های مغناطیسی ، گرانش ، گرما و خنک شدن ، و موقعیت داخل ستاره برای فرمول بندی این الگو است.

نمایش شکل گیری ستاره (Mike Grudic)

نمایش ستاره های در حال رفتن (Mike Grudic)

[ad_2]