ترکیه 4 کشتی جنگی کلاس جهنم برای پاکستان می سازد ، می داند برای هند چقدر خطرناک است

ژانویه 24, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • ترکیه چهار سپاه کلاس جهنم برای پاکستان می سازد
  • اردوغان روز شنبه سنگ بنای ساخت سومین کوروت را بنا نهاد
  • پاکستان در سال 2018 توافق نامه ای را با ترکیه امضا کرد ، انتقال فناوری نیز در آن گنجانده شده است

آنکارا
در تلاش برای تبدیل شدن به مسیحی در کشورهای اسلامی ، ترکیه تجهیزات نظامی به دوست همیشه سبز خود پاکستان می دهد. رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه روز شنبه کار ساخت سومین کشتی از چهار کشتی جنگی کلاس آدا را تحت پروژه MILGEM آغاز کرد که برای پاکستان در حال ساخت است. سفیر پاکستان در ترکیه ، محمد سیروس سجاد کازی نیز در آنجا حضور داشت.

اردوغان به برادرش پاکستان گفت
اردوغان خطاب به این رویداد پاکستان را به عنوان برادر خود معرفی کرد. نه تنها این ، وی بر لزوم تقویت بیشتر روابط دفاعی با پاکستان تأکید کرد. اردوغان گفت هم پاکستان و هم ترکیه در مناطق دشوار جغرافیایی زندگی می کنند و با چالش های مشابهی روبرو هستند. وی گفت ترکیه همچنان در بخش دفاعی دوستانه و حامی پاکستان خواهد بود.

پاکستان توافق نامه ای را در سال 2018 امضا کرد.
در سال 2018 ، شرکت پشتیبانی دفاع ارتش ترکیه ASFAT Inc. توافق نامه ای با فناوری نظامی پاکستان (TOT) برای چهار کشتی جنگی کلاس آدا در قالب پروژه مگنوم امضا کرد. طبق این طرح ، دو قطعه از آنها در ترکیه ساخته می شود و دو قطعه دیگر در کارخانه کشتی سازی کراچی و کار مهندسی در بخش ویژه کشتی سازی نیروی دریایی پاکستان ساخته می شود. این همچنین شامل انتقال فن آوری است.

ترکیه 01

این کوروت کوروت چقدر قدرتمند است
ترکیه ابتدا ناوچه کلاس متوسط ​​آدا را برای ناوگان خود ساخت. دو نفر از آنها بعداً در معامله با پاکستان در کراچی ساخته شدند. ناوچه ها و ناوچه های چند منظوره از طریق پروژه کلاس Ada ساخته می شوند. این ناو جنگی می تواند مأموریت هایی از قبیل شناسایی ، نظارت ، هشدار سریع ، جنگ ضد زیردریایی را انجام دهد. همچنین موشک های زمین به زمین و زمین به هوا دارد. بر اساس این پروژه ، ترکیه همچنین در حال ساخت چهار ناوچه کلاس Gina برای نیروی دریایی پاکستان است.

پاکستان ، نیروی دریایی خود را برای جنگ با هند افزایش می دهد ، تا بیش از 50 کشتی جنگی از چین-ترکیه خریداری کند
تهدیدی برای هند نیست
این کشتی های جنگی ترکیه تهدید خاصی برای هند ایجاد نمی کنند. زیرا این کشتی های جنگی برد متوسط ​​محسوب می شوند. برای هند نیز گرفتن آنها در رادار آسان خواهد بود.در حال حاضر نیروی دریایی هند دارای ناوشکن ها و زیردریایی هایی است که قادر به از بین بردن این کوروت ترکیه هستند.

کلاس های جهنم ترکیه 02

پاکستان کشتی های جنگی را از ترکیه و چین خریداری می کند
دریادار ظفر محمود عباسی ، فرمانده سابق نیروی دریایی پاکستان ، چند روز پیش در سخنرانی خداحافظی خود گفت که طی چند سال آینده چهار ناوچه چینی و چندین کشتی میان برد ساخته شده در ترکیه از سال 2023 تا 2025 را شامل خواهیم شد. وی همچنین گفت که پروژه زیردریایی فعلی Hangar برای همکاری چین مطابق برنامه وی پیش می رود. این پروژه در حال ساخت چهار زیردریایی برای پاکستان و چین است.

ترکیه تجهیزات نظامی به پاکستان علیه هند می دهد ، فیلم را تماشا کنید
پاکستان 8 زیردریایی را از چین خریداری می کند

براساس گزارش فوربس ، نیروی دریایی پاکستان برای افزایش قدرت خود ، یک زیردریایی کلاس 039B Yuan را براساس طراحی چین خریداری می کند. این زیردریایی برقی دیزلی چینی قادر به افزایش قدرت دریایی پاکستان است. چه کسی موشک های کروز ضد کشتی را حمل می کند. این زیردریایی به دلیل داشتن پیشرانه مستقل از هوا صدای کمی تولید می کند. بنابراین ، تشخیص زیر آب بسیار دشوار است.

[ad_2]